دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر 2002 catch me if you can دوبله فارسی

467 بازدید
دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر 2002 catch me if you can

دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر 2002 catch me if you can دوبله فارسی : در این بخش از مقالات سایت انگیزشی نوک قله قصد داریم که به بررسی و دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر2002 catch me if you can دوبله فارسی بپردازیم. فیلم اگه میتونی منو بگیر در ژانر بیوگرافی ساخته شده است که روایتی واقعی از زندگی شخصی به نام ” فرانک ابیگنیل” می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا داستان را بررسی کنیم.

دانلود Catch Me If You Can

در دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر2002 catch me if you can دوبله فارسی جف ناتانسون نویسندگی فیلم و استیون اسپیلبرگ کارگردانی آن را به عهده دارد. در داستان فیلم این چنین آمده است که فرانک ابیگنیل ، شخصی بود که توانست تا قبل از 19 سالگی اش چک جعل کند که میلیون ها دلار ارزش داشت.

ابیگنیل توانسته بود طی دوره پنج ساله چک هایی به مبلغ 4 میلیون دلار را  در 26 کشور جهان نقد کند. این کار را زمانی آغاز کرد که تنها 16 سال سن داشت. حتی بانک ها نیز تشخیص نمی دادند که چک های او جعلی است.

 فیلم اگه میتونی منو بگیر

پیشنهاد ما: دانلود فیلم انگیزشی مریخی

در دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر2002 catch me if you can دوبله فارسی می بینیم که او به صورت جعلی خودش را عضو خطوط هواپیمایی آمریکا کرده بود. با ترفندی که او پیاده کرده بود می توانست بصورت رایگان سفر کند و حتی هزینه های اقامت، تفریح، غذا و … نیز رایگان باشد. این فیلم از این جهت به این اسم نامگذاری شده زیرا ابیگنیل دائما تحت تعقیب اف بی ای بود. اما او دائما از دست پلیس فرار می کرد و در دام نمی افتاد تا جایی که با این حقه معروف شده بود.

 صحنه های فیلم اگه میتونی منو بگیر

در دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر2002 catch me if you can دوبله فارسی ما ابیگنل را شخصی نابغه، دارای اعتماد بنفس و با هوش می بینیم که از آن ها در راستای کارهای خلاف و کلاهبرداری استفاده می کند. زمانی که ابیگنیل به فرانسه می رود ، ماموری به نام کارل هنریتی نیز او را تعقیب می کند که در نهایت ابیگنیل توسط اف بی ای دستگیر می شود. هدایت او به مسیر درست نیز به کمک کارل بود که هوش او را در راستای کارهای مفید به کار ببرد.

 

سر انجام در دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر2002 catch me if you can دوبله فارسی او به عنوان یکی از متخصصان جعل مدرک در اف بی ای  مردم کمک می کند تا از کلاهبرداری ها جلوگیری کند. او شرکتی را نیز تاسیس می کند که در آن نیز به مردم کمک می کند که در دام کلاهبرداران نیفتند. در فیلم اگه میتونی منو بگیر به وضوح می توان تاثیر افراد ، خانواده و … روی افراد مشاهده کرد. که این تاثیر می تواند از آن ها شخصی مفید بسازد و یا اینکه آن ها را به فردی هنجار شکن تبدیل کند.

فیلم من را بگیر

کلام آخر

پیشنهاد ما این است که حتما به تماشا و دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر2002 catch me if you can دوبله فارسی بنشینید و شاهد فیلمی هیجانی باشید. شخصیت اول فیلم که بر خلاف هوش بالا مجموعه ای از رفتارهای ناهنجار  را در خود جای داده است، سر انجام به دام می افتد و به مسیر درست هدایت می شود.

اما در این گونه مسائل باید ریشه موضوع و تاثیری که خانواده بر فرد داشته اند را بررسی کرد و آن ها را حل کرد. زیرا ممکن است که در آینده فردی با ناهنجاری های زیاد وارد جامعه شود که خود و دیگرا را وارد دردسر می کند. امیدواریم که با تماشای فیلم های انگیزشی سینمایی سایت نوک قله اوقات خوشی را سپری کرده باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=5119
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود فیلم اگه میتونی منو بگیر 2002 catch me if you can دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.