دانلود برنامه ThinkUp پرورش ضمیر ناخوداگاه

18 بازدید
دانلود برنامه ThinkUp

دانلود برنامه ThinkUp پرورش ضمیر ناخوداگاه : در این قسمت از معرفی برنامه و بازی انگیزشی سایت نوک قله می خواهیم یک برنامه ی بسیار کاربردی برای تقویت ضمیر ناخودآگاهتان و رسیدن به پول و ثروت به نام برنامه ThinkUp را به شما معرفی کنیم که بسیار کاربردی و جذاب می باشد. خوب می دانیم که اکثر انسان ها به دنبال کسب پل و ثروت هستند و خیلی از افراد تمام تلاش خود را نیز می کنند اما فقط برخی از افراد به نتیجه خواهند رسید و به درآمد های بالا دست پیدا خواهد کرد. جالب است طی تحقیق و بررسی هایی که توسط دانشمندان و مراکز معتبر انجام شده است متوجه شده اند که سبک زندگی افراد ثروتمند بسیار متفاوت تر از افراد عادی می باشد از جمله تفاوت آن ها در نوع نگرش وافکارشان می باشد که این برنامه میتواند تا حدود زیادی شما را به نگرش افراد ثروتمند نزدیک کنید شما میتوانید این برنامه ی انگیزشی را از وبسایت های معتبری مانند اندروید اپلیکشین ، مایکت ، کافه بازار ، گوگل پلی و غیره دانلود و نصب کنید.

 

معرفی برنامه ThinkUp

یکی از بهترین برنامه برای تقویت ضمیر ناخودآگاهتان و رساندن شما به ثروت برنامه ThinkUp می باشد که می تواند شما را به به خودباوری، اعتماد به نفس، پشتکار، حرمت نفس و مثبت اندیشی برساند و سبب تقویت ذهن شما شود. به طور مثال با تکرار زیاد یک جمله یمثبت انگیزشی ضمیر ناخودآگاهتان آن ر قبول خواهد کرد و از آن پس مثبت عمل خواهد کرد و این امر باعث می شود که اتفاق هاب خوب و مثبتی برایتان رقم بخورد.

همان گونه که جملات مثبت می تواند تاثیر خوبی بر شما داشته باشد عکس آن نیز عمل خواهد کرد مثلا جملات منفی و تحقیر آمیز میتواند بر روی ضمیر ناخودآگاهتان تاثیر منفی بگذارد و اتفاق های خوب برایتان پیش نیاید. ThinkUp – Daily Affirmations یک برنامه ی خود انگیزشی و مثبت است که مخصوص گوشی های اندرویدی می باشد و توسط شرکت Precise Wellness LLC ساخته و توسعه یافته است. این برنامه ی جذاب دارای چندین جملات انگیزی و مثبت است و با تکرار این جملات می توانید تاثیری عمیق روی میزان تفکر مثبت و حس شادی و خوشبختی در خود داشته باشید.

 

دانلود برنامه ThinkUp

 

ویژگی ها و قابلیت های برنامه ThinkUp

  • دارا بودن صد ها جمله ی انگیزشیی و مثبت
  • امکان خواندن جملات انگیزشی و ضبط کردن صدای خود و سپس گوش دادن بارهای این جملات
  • قابلیت یادآوری کردن به شما برای گوش دادن به صورت روزانه به جملات انگیزشی
  • بهبود بخشیدن اعتماد به نفس، مثبت اندیشی، کاهش وزن، رسیدن به خواب بهتر، کاهش استرس و …
  • دارای فضای کاربری ساده و جذاب

 

همانطور که در بخش های بالاتر گفیتم برنامه ThinkUp – Daily Affirmations یکی از بهترین برنامه های برای عوض کردن ضمیر ناخودآگاه شما می باشد. باید بدانید که ثروتمندان به صورت ذاتی ضمیر ناخودآگاهشان مثبت می باشد و نیازی به تمرین یا الگوهای ذهنی مثبت ندارند از همین رو همیشه در مدار مثبت قرار گرفته اند و ثروت را به سمت خود جذب می کنند اما بقیه ی افراد نیز میتوانند با انجام دادن تمرین های مثبت اندیشی ضمیر ناخودآگاه خود را کنترل و تقویت کنند تا به همان درجه ای که ذهن یک ثروتمند قرار دارد برسد شما نیز اگر قصد رسیدن به ثروت و درآمد بالا را  دارید می توانید از روش های مختلف مانند کتاب خواندن، پادکست گوش دادن و… خود را به آن درجه برسانید البته که یکی از بهترین روش ها نیز استفاده از همین برنامه ThinkUp – Daily Affirmations می باشد که به صورت منظم ذهن شما را برنامه ریزی می کند و با دادن تمرین های مختلف باعث می شود ذهنتن عادت کند به مثبت اندیشی که در نتیجه نتایج شگفت انگیزی را برایتان رقم خواهد زد.

 

بازی و برنامه های مشابه :

دانلود بازی فراوانی برای اندروید

دانلود برنامه Smiling Mind

دانلود بازی گردش پول برای اندروید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=5411
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود برنامه ThinkUp پرورش ضمیر ناخوداگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.