دانلود بازی فراوانی برای اندروید (بازی ثروت )

1153 بازدید
دانلود بازی فراوانی در نوک قله

دانلود بازی فراوانی برای اندروید: ما در این بخش از سری مقالات نوک قله به سراغ بازی اندروید فراوانی یا همان بازی تمرین ثروت رفته ایم که جزو بازی های انگیزشی محسوب شده و به شدت در تقویت مسائل مالی و تمرین مالی به شما کمک میکند.

بازی فراوانی از انجایی محبوب است که شما تمرین جذب پول و ثروت را می کنید و با این باور که شما هم می توانید موفقیت های مالی در زندگی بدست آوردید، آن را باور دارید. این روش را نخستین بار استر هیکس مطرح کرد و در این باره بیان کرد که این کار را انجام دهید که حتما نتیجه آن را در زندگی خواهید دید. به گفته ی استرهیکس با این بازی ، فرد ناخود آگاه ارتعاش خود را برای جذب ثروت بالا می برد و بر نگرش او نسبت به ثروت تاثیر مثبتی دارد.

معرفی بازی اندروید فروانی

بازی فراوانی در نوک قله

خب حالا این بازی اندروید فراوانی استر هیکس چیه ؟ بازی اندروید فراوانی یک عنوانی هستش که در داخل ایران به بازی کامیابی یا بازی جذب پول، داده شده بازی اندروید فراوانی یکی از روش های بهترین تمرین برای کسب ثروت و تفکر کردن و رسیدن به نگرش ثروتمند ها در جهان هستش ازتون میخوایم که این تمرین رو زیاد جدی بگیرین اگه که شما می خواین با استفاده کردن از قانون جذب ثروت، قدرت تصویر سازیتون رو زیاد کنین و به آرزو هاتون رنگ واقعی بدین و پول زیادی هم نصیبتون یشه بازی فراوانی همون چیزیه که بهش نیاز دارین این بازی می تونه برای اون دسته از آدم هایی مناسب باشه و نتیجه بخش باشه براشون که به قانون جذب ایمان دارن عادتتون به مقاومت کردن می تونه تنها مانعی باشه که شما رو از جذب کردن و پذیرش کردن چیز هایی که می خواین باز می داره اگه میخاین پول بیشتری داشته باشین پس باید به فراوانی پول توجهی داشته باشین نه به کمبود داشتن پول اما بعضی از ما ها به جای اینکه توجه کنیم به فراوانی ثروت در دنیا بر روی کمبودش تمرکز می کنیم و بخاطر نداشته ها و کمبودهامون ناراحت می شیم و همیشه هم در شگفت هستیم که چرا ثروت بیشتری وارد زندگیمون نمی شه بازی اندروید فراوانی این قصد رو داره که سطح ارتعاشات شما رو در رابطتون با پول بالا بره و فرکانس شما رو هم کم کم با فرکانس پول یکی کنه و مقاومت های ذهنی شما رو همینطور درباره پول کم کنه این بازی فراوانی ثروت ، یک جور بازی فوق العاده ای جذاب و همینطور شگفت انگیز هستش که توجه شما رو از روی کمبود هاتون پول و ثروت برداشته و ذهنتون رو به روی فراوانی ثروت در جهان متمرکز کنه اگه قانون جذب رو باورش دارین این روش 100% می تونه براتون جواب بدهدر بازی اندروید فراوانی هر روز یه مبلغی پول به حساب ذهنیتون واریز می شه بعد شما باید طی مدت 24 ساعت کل پولتون رو به طور ذهنی خرجش کنین جوری که نباید پولی در حسابتون بمونه هر روزی که میگذره مبلغ واریزی شما بیشتر می شه و کار ذهنتون رو سخت تر و سخت تر از قبل می کنه و در واقع شما دارین ذهنتون رو ورزش میدین و برای جذب کردن پول و ثروت بیشتری آماده می کنین!

دانلود بازی فراوانی

بازی فراوانی چجور امکاناتی رو در اختیار میزاره ؟

بازی اندروید فراوانی با ارائه دادن تنوع امکاناتی بهتون در مسیر رسیدن به اهداف هاتون کمک می کنه امکانات جاری اپلیکیشن بازی فراوانی دارای بازی فراوانی، گالری فراوانی و شکرگزاری روزانه با روش ابداعی و متحول کننده زندگی با ارسال کردن پیامک واریز وجه روزانه، واقعا شبیه به پیامک واریز وجه بانکی حس واقعی بودن رو به کاربر منتقل می کنه که باعث میشه بازی به صورت واقعی تر و با حس خوب انجام داده شه!

 

زمان لازم برای انجام بازی فراوانی چقدر است؟

برای انجام بازی اندروید فراوانی، به مدت زمان خاصی نیاز ندارید، کافی است که 10 الی 15 دقیقه در روز، زمان خود را برای این کار بگذارید. اما نیاز است تمرکز خود را روی این موضوع بزارید که با پولی که دارید، دقیقا چه چیزهایی دوست دارید با آن بخرید.

بازی فراوانی در نوک قله

زمانی که لازم هست برای انجام دادن بازی فراوانی صرف شه چقدر هستش ؟

برای انجام دادن بازی اندروید فراوانی، مدت زمان خاصی نیاز نداره فقط کافیه که 10 تا 15 دقیقه در روز زمانتون رو صرف این کار بزارین ولی نیاز هستش که تمرکز خودتون رو روی این موضوع بزارین که با پولی که دارین دقیقا چجور چیز هایی دوست دارین باهاش بخرین!

 

پیامک کردن واریز بانکی در بازی فراوانی

همینطور که در مقاله گفته شد هدف از انجام دادن بازی اندروید فراوانی دسترسی به احساس و ارتعاشیه که اتفاق های شبیه بهش رو جذب می کنه به همین منظور توی بازی سیستمی طراحی شده که مبلغ روزانه ی بازی رو به صورت پیامکی برای کاربر ها ارسال شه . فایده ی این بازی برای بالا بردن قدرت تخیل افراد خوب هستش و میشه از این طریق به راحتی از قوه تخیلتون در مسیر تغییر نقطه جذبتون استفاده کنین. همچنین میتوانید بهترین انیمیشن های انگیزشی را از وب سایت ما دانلود نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=1956
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود بازی فراوانی برای اندروید (بازی ثروت )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.