قوانین سایت

“شرایط عمومی استفاده از سایت نوک قله – مشترک برای کاربران حقیقی و حقوقی”

وب‌ سایت نوک قله ، یک سایت کاملا تخصصی در حوزه اطلاعات محتوای انگیزشی و نحوه استفاده درست از دوره های آموزشی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌ کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌ کند.

 

شرایط انتشار مطالب در نوک قله

  • محتوای سایت اینترنتی nokeghole.com به عنوان یک وب‌ سایت اطلاع‌ رسانی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد شد.

 

  • این وب سایت هیچ دخالتی در طراحی و متن محتوا ها ندارد و آن ها را بدون تغییر و با همان استاندارد  در اختیار عموم کاربران قرار می دهد و قرار دادن هرگونه بنر و محتوایی که باعث از دست رفتن اطلاعات عموم کاربران شود غیر قانونی محسوب شده و از دید عموم حذف خواهد شد.

 

  • سایت نوک قله به عنوان یک منبع قانونی می باشد که در زمینه ی معرفی کتاب ها و مقالات انگیزشی و ارائه خدمات آموزشی فعالیت می کند و کلیه موارد انتشار داده شده در سایت دارای پیگرد قانونی و امکان رسیدگی به شکایات مردمی است.

 

  • ایمیل های کاربران عزیز در هنگام ارسال تیکت یا درخواست آموزش و نرم افزار در بانک اطلاعاتی نوک قله محفوظ بوده و هیچ احدی توانایی دسترسی به آن ها و ایجاد ایمیل های تبلیغاتی را ندارند ، پس با اطمینان کامل اطلاعات خود را در قسمت ارسال نظر و تیکت های پشتیبانی پر نمایید.

 

پشتیبانی و رسیدگی به شکایات مردمی

  1. کسانی که از محصولات این مجله انگیزشی از رضایت کافی برخوردار نیستند می توانند با ما به عنوان مدیران این سایت از طریق فرم تماس با ما و همچنین تلفن های ثابت ، در ارتباط باشند و مشکلات خود را برای ما ارسال فرمایند.

 

  1. زمان پاسخ گویی به تیکت ها و نظرات شما 24 ساعت می باشد و در این بازه ی زمانی مشکلات شما از طرف مدیر پشتیبانی فروش و پشتیبانی فنی سایت برطرف خواهد شد .

 

  1. در صورت نارضایتی مشتریان عزیز از محصولات بستگی به دلایل تشخیص داده شده توسط مدیران این سایت مبلغ پرداخت شده به طور کامل یا با کسری از هزینه به حساب این عزیزان برگشت داده خواهد شد.

با تشکر از شما همراهان همیشگی مجله انگیزشی نوک قله