دانلود فیلم بازگشته دوبله فارسی بدون سانسور

1124 بازدید
دانلود فیلم بازگشته دوبله فارسی بدون سانسور نوک قله

دعوت به همکاری نوک قله

دانلود فیلم بازگشته دوبله فارسی بدون سانسور : ما در سایت نوک قله یک فیلم انگیزشی بهتون معرفی کردیم .در این قسمت از مقالات نوک قله قصد داریم تا به بررسی و تحلیل فیلم ماجراجویانه بازگشته (Revenant)  بپردازیم. این فیلم داستان مردی به نام ” هیو گلس” را با نقش آفرینی لئوناردو دی کاریو روایت میکند که در جریان یک شکار دچار دردسرهای فراوانی میشوند. با ما همراه باشید و حتما بازگشته را تماشا کنید.

دانلود فیلم بازگشته دوبله فارسی نوک قله

داستان

فیلم بازگشته از کتابی با نام “بازگشت” نوشته مایکل پانک، اقتباس شده است که در سال 2015 توسط الخاندرو گونزالس ایناریتو ساخته شد. داستان درباره گروهی از تله گذاران کوهستانی است که دیکاپریو نیز جزیی از گروه است. هنگامی که این گروه 42 نفره برای شکار به کوهستان رفتند مورد حمله سرخپوست ها قرار گرفتند ، سرخپوست ها برای پس گرفتن دختری که توسط این گروه ربوده شده بود به آنها حمله کردند و 32 نفر از تله گذاران کوهستان را کشتند.

10 نفری که جان سالم بدر بردند که در آنها پسر هیو گلس هم حضور داشت، گریختند تا به دام سرخپوست ها نیفتند. آنها قسمتی از مسیر را با قایق طی کردند و سپس طبق پیش بینی هیو گلس مبنی بر اینکه اگر ادامه مسیر را مجدد از رودخانه ادامه دهند به دام خپوست ها می افتند، پس مسیر کوهستانی را برای فرار انتخاب کردند.

روند تغییرداستان ازآنجا آغاز می شود که با حمله خرس گریزلی به هیو گلس او به شدت مجروح می شود تا جایی که بنظر می رسد او مدت زیادی نمی تواند دوام بیاورد. بقیه گروه او را به تخته ای میبندند تا با خود حمل کنند و ببرند. اما شرایط سخت تر می شود و مسیر به گونه ای می شود تا جایی که دیگر نمی توانند هیو را با خود حمل کنند. هیو گلاس نیز وضعیت بحرانی و تقریبا رو به مرگی دارد.

سرپرست تله گذاران سه نفر( که یکی از آنها فرزند خود هیو گلاس است) را  نزد هیو میگذارد که زمانی که او از دنیا رفت او را دفن کنند و بعد حرکت کنند.

یکی از همراهان هیو “فیتز جرالد” با بازی تام هاردی که نگران حمله مجدد و رسیدن سرخپوست ها است، قصد دارد هیو گلس را بکشد تا بتواند زودتر حرکت کند و بگریزد. در هنگام ارتکاب عمل، پسر هیو گلس او را می بیند و شروع به فریاد می کند . فیتز جرالد اما پسر هیو را میکشد و در تمام این لحظات نیز او شاهد اتفاقات و قتل پسرش بود.

فیلم بازگشته

فیتز جرالد با این دروغ که پسر هیو گلس غیب شده است، نفر سومی که همراه مانده بود را متقاعد می کند که سرخپوست ها در حال نزدیک شدن هستند و باید سریعا به راه خود ادامه دهند. هیو گلس نیمه جان کم کم بر می خیزد و راه بازگشت را پیش می گیرد و در صدد انتقام از فیتز جرالد بر می آید. پیشنهاد ما دیدن انیمیشن های انگیزشی در سایت نوک قله است.

یکی از مهم ترین عناصر شاخص این فیلم ، دوبین و نحوه استفاده از دوربین می باشد. کارگردان دوربین را به یکی از عناصر تاثیر گذار فیلم تبدیل کرده است و سعی کرده است که بسیاری از موقعیت ها را به واسطه ی دوربین بسیار تاثیر گذار تر جلوه دهد. نتیجه این مشارکت، خروجی درخشانی را رقم زده است. حرکت دوربین بالای درخت، کدر شدن دوربین در مواقع حساس، برخورد بخار دهن به دوربین همگی نشان از خلاقیت فیلمبردار و کارگردان در به وجود اوردن این لحظه ها را نشان می دهد.

 

حقایق

  • این فیلم نامزد12 جایزه اسکار شد که در نهایت اسکار بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش اول مرد برای دی کاپریو و بهترین فیلمبرداری را بدست آورد.
  • دیکاپریو برای نقش آفرینی در این فیلم ، بازی در فیلم استیو جابز را منتفی کرد.
  • شرایط سخت آب و هوایی و لوکیشن ها سبب شد که بسیاری از عوامل ساخت فیلم پروژه را ترک کنند.
  • کارگردان فیلم قصد داشت صحنه ها و لوکیشن فیلم طبیعی باشد و به این علت که برف ها در حال آب شدن بودند، فیلمبرداری در سه کشور و 12 لوکیشن انجام شد.

همچنین گوش دادن آهنگ های انگیزشی را به شما توصیه میکینم.

دانلود فیلم بازگشته دوبله فارسی نوک قله

کلام آخر

آنچه در فیلم بازگشته دیدیم تلاشی ستودنی است از جنگیدن و دوندگی برای بقا. تلاش برای زندگی و بازگشت دوباره، حتی اگر ویرانه ای از آینده نامعلوم بر سر انسان آوار شود باز هم امید میتواند روزنه نوری باشد تا ادامه دهیم. سختی ها نیز قسمتی از زندگی هر کسی است.  باید در نهایت ادامه داد و کنترل شرایط را بدست بگیریم. آنگاه است که میتوانیم نتیجه این صبر، تلاش و استقامت را ببینیم. پیشنهاد ما این است که اگر نیاز به تلنگر و یا جرقه ای برای شروع دارید، حتما بازگشته را تماشا کنید. بازگشته نمونه ای واضح از تقابل شرایط وخیم ، امید و باور را به تصویرمیکشد. نظرات خودرا با ما به اشتراک بگذارید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=2570
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود فیلم بازگشته دوبله فارسی بدون سانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.