دانلود بازی گردش پول برای اندروید (کسب و کار)

1102 بازدید
دانلود بازی گردش پول در نوک قله

دانلود بازی گردش پول برای اندروید (کسب و کار) : ما در سایت نوک قله یک بازی خفن و انگیزشی رو بهتون معرفی کردیم . بازی cashflow 101 که به زبان فارسی میشه گردش پول یا همون گردش مالی جریان نقدینگی ترجمه میشه یه بازی که برای بیشتر کردن هوش مالی آدم ها هست، این بازی گردش پول توسط رابرت کیوساکی کسی که تاجر بزرگ و نویسنده پرفروش ترین کتاب های حوزه ثروت آفرینی و اصول مالی هستش، طراحی شده و به نوعی یک شاهکار آموزشی به حساب میاد.

 

کیوساکی درباره این بازی میگه که : آموزش تنها از طریق کتاب ها اتفاق نمی افته، در واقع کتاب ها حتی روش خیلی درستی برای آموزش ندارن، واقعیت اینه که آدم ها موقع تجربه و کار عملی اطلاع های بیشتری میگیرن این چیزیه که این بازی گردش پول براش ساخته شده ، آموزش دیدن با سرگرمی و همچنین لذت!

 

دانلود بازی گردش پول برای اندروید نوک قله

در مقاله دانلود بازی گردش پول برای اندروید (کسب و کار) به توضیح بازی پرداخته ایم. تو بازی گردش پول فرد بازیکن یه شغل خواهد داشتش و هزینه های ثابت زندگی و قسط های وام های بانکی که بسته به شغلش داره رو خواهد پرداخت همینطور یه آرزوی بزرگ داره مثلا داشتن زندگی در یه قصر بزرگ که برای برنده شدنش باید برسه به این آرزو.

 

نحوه ی بازی

دانلود بازی گردش پول برای اندروید (کسب و کار)  بازی گردش پول با انداختن یک تاس و حرکت دادنش در حلقه دوران زندگی آغاز و همینطور ادامه پیدا می کنه ، شبیه زندگی واقعی هر دفعه سر ماه حقوقش رو با کمتر کردن هزینه ها و قسط های بانکی دریافت میکنه و موجودیه پول نقد و صورت های مالیش رو میبینه، بستگی به وضعیتی که زندگیش داره تصمیم های مهم مالی رو میگیره که چه موقعی چه چیزی رو بخره یا بفروشه، میتونه که از بانک درخواست وام کنه یا بدهی های خودش رو بپردازه به بانک ممکن هست صاحب بچه هایی بشه و مسئولیت هزینه های ماهانه این بچه هارو رو هم می پذیره هزینه های هیجانی یا همچنین تحمیلی رو می پذیره و پرداخت می کنه ، در آخر مسئولیت مالی یه زندگی شبیه به واقعی رو به عهده می گیره و تلاش می کنه تا با استراتژی های مالی درستش و خانواده اش رو از حلقه ی دوران زندگی خارج کنه.

زمانی که بازیکن تونست از حلقه دوران زندگی خارج بشه وارد یه مسیر ثروت آفرینی میشه بازیکن دیگه نیازی نداره به داشتن شغل ،وام های بانکی و یا ترسی نداره از ورشکستگی و تنها ثروت خودش رو بالا میبره در این مسیر سرمایه گذاری های بزرگ میکنه و در آخر به آرزوش میرسه. همچنین به شما دانلود بازی انگیزشی فراوانی رو توصیه میکینم.

دانلود بازی گردش پول برای اندروید نوک قله

در بازی گردش پول اول به صورت فیزیکی دارای یک صفحه ، تاس ، مهره ها و کارت ها توسط کمپانی کیوساکی میباشد که ارائه شده یک بازی گروهی هستش و نیاز داره به حداقل دو تا سه بازیکن (یک نفر بانک دار)، بازیکن ها باید صورت های مالیشون رو روی برگه با مداد و پاک کن بعد از اینکه هر بار تاس انداختن بروزرسانیش کنن و پول های کاغذی رو بگیرن و پرداخت کنن و بعدش نسخه ای برای گوشی ها تلفن همراه توسط کمپانیه پدر پولدار ارائه شدش فایده ی نسخه موبایلی نسبت به بازی فیزیکی اینه که بازیکن نیازی نداره به داشتن مکان خاصی برای پهن کردن صفحه بازی و متعلقات و همینطور چون نیازی نداره به داشتن بانک دار و استفاده پر تکرار از قلم و کاغذ و پاک کن بازیکن میتونه خودش تنهایی در هر جایی این بازی رو انجامش بده و با تکرار کردن و تمرین کردن به هدف بالا بردن دانش و هوش مالی برسه.

 

کلام آخر

دانلود بازی انگیزشی  گردش پول برای اندروید (کسب و کار) در نسخه ی اصلی این بازی به خاطر اینکه زبانش انگلیسی هستش استفاده کردن از واحد پولی دلار و فرهنگ مالی امریکایی برای کاربر های ایرانی زیاد سودمند نیستش. خوشبختانه نسخه فیزیکی بازی در ایران هم به صورت فارسی و همینطور با کیفیت خوب در بازار موجود میباشد و هم نسخه اندروید بازی توسط خود شرکت برنامه سازی هوشمند زنجیر افزار تولید شده.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=2527
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود بازی گردش پول برای اندروید (کسب و کار)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.