دانلود برنامه Smiling Mind

545 بازدید
دانلود برنامه Smiling Mind

برنامه Smiling Mind : ما در این بخش از سری مقالات نوک قله به سراغ بازی اندروید Smiling Mind رفته ایم که جزو بازی های انگیزشی محسوب شده و به سلامت ذهن کمک می کنه.

بازی Smiling Mind

درباره برنامه Smiling Mind

دانلود برنامه Smiling Mind : همون طور که به سلامت جسمانی خودمون اهمیت می دیم باید توجه ویژه ای هم به سلامت ذهنمون داشته باشیم و همینطور از خستگیش جلوگیری کنیم. داشتن یک ذهن و روح آروم کمک می کنه تا فعالیت های خودمون رو به درستی انجام بدیم و بازدهی شان رو به حداقل ممکن برسونیم . مراقبت کردن از روش های بهترین برای تقویت حالت روحی هستش که آدم های خیلی کم بهش توجه می کنن Smiling Mind عنوان یک اپلیکیشن حفظ سلامت ذهن و روان مخصوص دستگاه اندروید می باشد که توسط Smiling Mind توسعه داده و در گوگل پلی منتشر شده.

این نرم افزار حرفه ای که توسط روانشناس ها و مربی های مدیتیشن طراحی شده است به شما این کمک رو می کنه تا در هر روز چندین دقیقه رو به سلامت ذهن خود پرداخته و فعالیت ها رو در آرامش کامل به اتمام برسونین از مهم ترین ویژگی های موجود در آپ فوق دسته بندی تمامی گزینه ها مراقبه می باشد جوری که تو شرایط مختلف نظیر هنگام حضور داشتن تو محل کار، در هنگام مطالعه و … می تونین از اون ها استفاده کنین. مدت زمان استفاده از هر دوره فقط ده دقیقه بوده که اصلا اختلالی در فعالیت های شما ایجاد نمی کنه. در صورت استفاده مداوم از این استارت اپ و به مرور زمان همه ی اطلاعات مربوط به دوره های شما در برنامه ذخیره و می تونین میزان پیشرفتتون رو ببینین. بعضی از دوره های مدیتیشن موجود در این مجموعه با لهجه های خاص مربوط به منطقه های مختلف جهان ارائه می شه که تاثیر دوره ها رو به شدت بالا خواهد برد. برای جلوگیری کردن از فراموشی شرکت در مراقبه تایمر موجود رو تنظیم کرده تا هیچوقت از سلامت ذهن و روح خود غافل نشین.

پیشنهاد میشه از بازی فراوانی یا همون بازی تمرین ثروت هم دیدن کنین.

 

بعضی از امکانات و قابلیت های برنامه Smiling Mind اندروید :

  • دوره های مختلف مدیتیشن برای داشتن یک ذهن و روان آرام
  • دسته بندی همه ی گزینه های مدیتیشن در گروه های مختلف
  • یادآور هوشمند برای جلوگیری از فراموشی شرکت در دوره ها
  • ارائه آموزش ها فقط در ده دقیقه در هر روز
  • کسب نتایج مطلوب و افزایش کیفیت زندگی در هنگام استفاده از برنامه
  • دیدن میزان پیشرفت خود با استفاده مداوم
  • محیط کاربری بسیار ساده و همینطور  آسان

دانلود برنامه Smiling Mind

اپلیکیشن Smiling Mind با ارائه ی آموزش هایی کاربردی برای رسیدن به آرامش روحی تونسته که تا الان توجه بیشتر از نیم میلیون نفر رو جلب کنه و امتیاز 4.2 از 5.0 رو توسطشون دریافت کنه.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=3203
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود برنامه Smiling Mind

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.