دانلود انیمیشن درون و بیرون Inside Out 2015

764 بازدید
دانلود انیمیشن درون و بیرون نوک قله

دانلود انیمیشن درون و بیرون Inside Out 2015 : ما در سایت انگیزشی نوک قله یک انیمیشن جذاب بهتون معرفی کردیم. انیمیشن درون و بیرون ساخته پیت داکتر می باشد (سازنده انیمیشن کارخانه هیولاها و بالا) که در سال 2015 تولید شد. این محصول توسط استودیو انیمیشن پیکسار ساخته شده است و پخش آن توسط والت دیزنی صورت گرفت.انیمیشن درون و بیرون به پنج احساس شادی، غم، ترس، خشم و انزجار در درون ذهن شخصیت اصلی داستان به نام رایلی،دخترک 11 ساله ای میپردازد که به همراه خانواده بخاطر شغل پدرش از مینه سوتا به سان فرانسیسکو نقل مکان می کنند.

 

نظرات و رکوردها

  • این انیمیشن به سبب دارا بودن فیلمنامه جذاب،طرح مناسب و اجراهای آوازی مود توجه منتقدان قرار گرفت.
  • موسسه فیلم آمریکا و هیئت ملی بازبینی این فیلم را بعنوان 10 فیلم برتر سال انتخاب کردند.
  • انیمیشن درون بیرون عنوان هفتمین فیلم پرفروش سال 2015 را از آن خود کرد.
  • این انیمیشن توانست به دو نامزدی جایزه اسکار در بخش فیلمنامه و بهترین انیمیشن دست یابد و اسکار بهترین انیمیشن را از آن خود کرد.
  • ساخت این انیمیشن با تحقیقات و ساخت 5 ساله و در نهایت با بودجه 175 میلیون دلاری به اتمام رسید.

دانلود انیمیشن درون و بیرون Inside Out 2015 نوک قله

داستان

در انیمیشن انگیزشی آمریکایی درون و بیرون (Inside out) با نقل مکان رایلی و خانواده اش به سان فرانسیسکو احساساتی درون او به وجود می آید که زندگی او را تحت کنترل می گیرد.  با مهاجرت آنها به سان فرانسیسکو، شرایط زندگی رایلی دچار تغییر و تحول می شود و او زندگی پیش رویش را سخت تر می بیند. داستان از آنجایی شروع می شود که سفر به درون ذهن رایلی صورت می گیرد و حس های مختلف درون ذهنش شکل می گیرد. اولین حسی که درون رایلی شکل می گیرد، حس شادی است.

سپس بقیه حس ها در دخترک داستان یعنی رایلی شکل می گیرد. با نقل مکان آنها به سان فرانسیسکو، جز حس شادی بقیه احساسات درون رایلی برانگیخته می شود و حس شادی تماما سعیش را می کند که رایلی را شاد کند و خاطرات غمگین او را کمرنگ کند. با رفتن رایلی به مدرسه اتفاقاتی رخ می دهد و حس شادی وغم به حافظه بلند مدت رایلی می روند و فقط سه حس ترس، خشم و انزجار در ذهن او باقی می ماند.

در این میان شادی سعیش را می کند که مجددا به ذهن رایلی برگردد و از این وضعیت خارج شود. شادی و غم با حسی دیگر به نام “بینگ بونگ” آشنا می شوند که دوست خیالی رایلی است. او سعی می کند که به غم و شادی کمک کنند تا به ذهن رایلی برگردند. اما رایلی تصمیم گرفته که به شهر خودشان برگردد. این تصمیم باعث می شود که غم و شادی در مسیر بازگشتشان دچار مشکل شوند.

در مسیر بازگشت غم و شادی تمام تلاششان را می کنند تا بتوانند به ذهن رایلی برگردند و او را از رفتن منصرف کنند. اما شادی و بینگ بونگ ناگهان به دره ای سقوط می کنند. حال همه چیز بستگی به احساس غم دارد که آیا میتواند رایلی را از رفتن باز دارد یا نه .

در نهایت غم موفق شد که رایلی را از رفتن باز دارد و گریه توام با خنده رایلی به ما یادآوری می کند که همه احساسات انسان در کنار یکدیگر معنا می یابد و نباید سعی کنیم حس دیگری را سرکوب کنیم، تا حسی دیگر تجلی پیدا کند. این چیزی است که در انیمیشن درون و بیرون به خوبی نشان داده شده است.

دانلود انیمیشن درون و بیرون Inside Out 2015 نوک قله

پیشنهاد ما دیدن ” انیمیشن انگیزشی روح ” 

کلام آخر

آنچه در انیمیشن درون و بیرون دیدیم ، تقابل احساسات پنجگانه انسان بود که مهم ترین آن مبارزه شادی با غم بود. اما باید بدانیم که همه خاطرات ما با تجربه احساسات مختلف شکل می گیرد و همین است که خاطرات را شکل می دهند. امیدواریم از تماشای این انیمیشن نیز لذت برده باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=3021
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود انیمیشن درون و بیرون Inside Out 2015

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.