دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسی  The Incredibles 2004

481 بازدید
دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسی  The Incredibles 2004

دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسیThe Incredibles 2004 : در این قسمت از انیمیشن های انگیزشی سایت نوک قله قصد داریم که به بررسی و دانلود انیمیشن شگفت انگیزان با دوبله فارسیThe Incredibles 2004  بپردازیم. این انیمیشن ابر قهرمانانه ساخت آمریکا است که توسط پیکسار ساخته شده است.

دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسیThe Incredibles 2004در یک شهری روایت می شود که افراد اون شهر دارای قدرت و توانایی خارق العاده ای هستند که می توانند کارهای عجیب و غریب انجام دهند. اما پس از آن که مردم بر علیه ابرقهرمانان میشوند زیرا معتقد بودند نتیجه مبارزه آنان با جنایتکاران به آن ها ضرر و زیان می زند.

ابرقهرمانان در نتیجه مجبور می شوند که دیگر مانند یک شهروند عادی زندگی کنند و از قدرت های خود استفاده نکنند. در اینجا خانواده ی باب و هلن و فرزندانشان محوریت داستان می باشند.


انیمیشن شگفت انگیزان ۱ دوبله فارسی

در دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسیThe Incredibles 2004 حال باب تبدیل به یک کارمند معمولی شده و زندگی یکنواختی را تجربه می کند. اما در یک اتفاق به مدیر خود آسیب می زند و از محل کار خود اخراج می شود.

سپس با پیشنهاد یک ماموریت از جانب شخصی به نام “میراژ” مواجه می شود که به او گفته شد که باید رباتی غیرقابل کنترل را از پا در بیاورد. پس از انجام ماموریت او به تمرین و آماده سازی مشغول می شود تا برای ماموریتی جدید در دو ماه آینده آماده شود.


تماشای انیمیشن شگفت انگیزان

در دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسیThe Incredibles 2004 مدتی بعد باب به سراغ طراح پوشاک ابرقهرمانان می رود تا پارگی ای که در لباسش به وجود آمده را تعمیر کند. اما در لباس باب یک وسیله را برای مکان یابی او جایگذاری می کنند تا بتوانند او را به راحتی پیدا کنند. اما هدف از این کار در ادامه مشخص می شود.

در دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسیThe Incredibles 2004می بینیم که میراژ، شخصی که به باب پیشنهاد ماموریت میداده، از جانب شخصی به نام “سیندرم” ابر قهرمانان را استخدام می کند تا  ابرقهرمان های مختلف را وارد مبارزه با رباتش بکند تا بتواند از این طریق ربات خود را تکمیل کند و به پایان برساند که در این راه بسیاری از ابرقهرمان ها نیز کشته شدند.

شگفت انگیزان 1 The Incredibles 1

پیشنهاد ما: دانلود انیمیشن زوتوپیا با دوبله فارسی  Zootopia 2016

او قصد داشت که با تکمیل رباتش بتواند او را به افراد دیگر بفروشد و آنها نیز ابر قهرمان شوند و ابرقهرمان های واقعی با دیگر افراد معمولی فرقی نداشته باشند. در ادامه با و خانواده اش وارد نزاع با سیندرم و رباتش می شوند تا بتوانند آن را از کار بیندازند. درادامه انیمیشن خواهیم دید که این خانواده وارد فاز جدیدی از ماموریت می شوند و به عنوان گروهی از ابر قهرمانان به مبارزه با “آندرماینر” می روند تا بتوانند خطر جدید را رفع کنند.

 

حقایق

– انیمیشن شگفت انگیزان The Incredibles با فروش 632 میلیون دلاری،چهارمین فیلم پر فروش سال 2004 شد.

– نقدهای مثبت، تحسین منتقدین و… این فیلم را در زمره بهترین فیلم های ابر قهرمانی قرار داد.

– اسکار بهترین انیمیشن بلند و بهترین تدوین به انیمیشن شگفت انگیزان The Incredibles تعلق گرفت.


دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 دوبله فارسی بدون سانسور

کلام آخر

دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسی The Incredibles 2004 متوجه می شویم زمانی که همه قهرمان باشند در واقع قهرمانی وجود ندارد. قهرمانان واقعی مبارزانی هستند که هنگام خطرات و تهدیدات به میدان می آیند و نجات بخش و الهام بخش دیگر افراد می شوند. پیشنهاد می کنیم که حتما به تماشای انیمیشن های انگیزشی بخصوص این انیمیشن جذاب بنشینید، کشمکش ها و اتفاقاتی که در طی فیلم رقم میخورد، مبارزه ابر قهرمانان و شروع ماموریت جدید و … مخاطب را به دنبل خود خواهد کشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=4581
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1 با دوبله فارسی  The Incredibles 2004

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.