دانلود فیلم یک ذهن زیبا a beautiful mind 2001 دوبله فارسی

241 بازدید
دانلود فیلم یک ذهن زیبا

دانلود فیلم یک ذهن زیبا a beautiful mind 2001 دوبله فارسی: در این بخش از فیلم های انگیزشی سایت موفقیت نوک قله به سراغ فیلم آمریکایی-درام ذهن زیبا به کارگردانی ران هاوارد رفته ایم. داستان فیلم درباره ” جان فوربز نش” ریاضیدان معروف می باشد.

 

دانلود فیلم یک ذهن زیبا a beautiful mind 2001 دوبله فارسی با بازی راسل کرو می باشد که در ژانر بیوگرافی و براساس زندگی این ریاضیدان نابغه و برنده جایزه نوبل اقتصاد ساخته شده است. این فیلم به قلم آکیوا گلدزمن می باشد که فیلم نامه را از روی کتابی با همین نام نوشته است.

دانلود فیلم یک ذهن زیبا زبان اصلی

داستان

در دانلود فیلم یک ذهن زیبا a beautiful mind 2001 دوبله فارسی داستان این ریاضیدان را از زمانی که او دانشجوی دانشگاه پرینستون است روایت می کند. نش مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی نیز می باشد. جذابیت داستان اینجاست که برخی از اتفاقاتی که می بینیم تنها در ذهن نش اتفاق می افتد و این ناشی از بیماری او می شود.

افرادی که در توهم خود با آن ها ارتباط دارد و برای آن ها نامه می نویسد اما همسرش سعی می کند به او بفهماند که این ها در واقعیت وجود ندارند و به صندوق پستی مراجعه می کنند و نامه های باز نشده ی او را نشانش می دهد.در سال 1953 جان نش برای مطالعه ی ارتباطات دشمن به پنتاگون دعوت می شود تا از آن ها رمز گشایی کند و توطئه شوروی را خنثی کند. طی این تحقیقات جان نش دچار وسواس می شود.

دانلود فیلم A Beautiful Mind 2001

پیشنهاد ما: فیلم شبکه اجتماعی the social network دوبله

در دانلود فیلم یک ذهن زیبا a beautiful mind 2001 دوبله فارسی جان نش دچار این توهم می شود که او توسط افرادی دنبال می شود و سعی می کند که از دست آن ها فرار کند اما در واقع او توسط روانپزشک و تیم او زیر نظر هستند و قصد دارند او را به مرکز روان پزشکی منتقل کنند. بیماری نش تا جایی پیش می رود که او در این مرکز شروع به کندن پوست دست خود می کند زیرا فکر می کند که زیر پوست او چیزی وجود دارد که او را تعقیب می کنند.

جان نش، شخصی که می تواند از  پس پیچیده ترین مسائل ریاضی برآید اما نمی تواند مسائل زندگی و عادی خود را کنترل کند. اما تلاش هایی می کند و سعی می کند که بتواند کنترل ذهن و بیماری خود را در اختیار داشته باشد و آن را از دست ندهد و در نهایت با کنترل آن توانست تا حد زیادی موفق شود و پس از آن نیز جایزه نوبل را به دست آورد.

 سانسور های فیلم ذهن زیبا

حقایق

  • فیلم یک ذهن زیبا را به این علت که گفته می شد با واقعیت فاصله دارد، مورد انتقاد زیادی قرار گرفت.
  • این فیلم فروش موفق 313 میلیون دلاری را در گیشه به دست آورد.
  • فیلم یک ذهن زیبا نامزد دریافت هشت جایزه اسکار شد که در نهایت اسکار بهترنی فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم نامه اقتباسی و بهترین بازیگر نقش مکمل زن را بدست آورد.

 دانلود فیلم یک ذهن زیبا با زیرنویس چسبیده

کلام آخر

همان گونه که در دانلود فیلم یک ذهن زیبا a beautiful mind 2001 دوبله فارسی دیدیم در نهایت جان نش که هر چند دچار بیماری ای است که بر زندگی اجتماعی او نیز حتی اثر می گذارد، می تواند نمونه ی موفقی از از یک انسان باشد که در مسیری پر افت و خیز قدم برداشته اما در نهایت بتواند به شکوه اصلی خود برسد و صحنه هایی دراماتیک و جذاب را به وجود آورد. در زندگی همه ما همین گونه است، امید تنها چیزی است که نمی میرد و انسان با امید است که بر می خیزد و مجددا ادامه می دهد. امیدواریم از دیدن این فیلم لذت برده باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=4894
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود فیلم یک ذهن زیبا a beautiful mind 2001 دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.