دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network دوبله

691 بازدید
دانلود فیلم شبکه اجتماعی

دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network 2010 دوبله فارسی: این بار برای معرفی فیلم انگیزشی در سایت موفقیت نوک قله به سراغ دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network 2010 دوبله فارسی رفته ایم. فیلم شبکه اجتماعی یک درام آمریکایی می باشد که درباره  “مارک زاکربرگ” خالق فیسبوک ساخته شده است. فیلم جذاب شبکه اجتماعی نحوه تاسیس فیسبوک و مسیری که زاکربرگ طی کرده تا به آن برسد را نشان می دهد. پیشنهاد می دهیم که حتما این فیلم را تماشا کنید.

دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network 2010 دوبله فارسی محصول آمریکا و ساخته ی کارگردان نابغه، دیوید فینچر است که در قالب بیوگرافی ساخته شده است. نویسندگی این فیلم بر عهده آرون سورکین بود.


فیلم سینمایی مهندسی کامپیوتر

داستان

دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network 2010 دوبله فارسی داستان شخصی به نام “مارک زاکربرگ” نابغه برنامه نویسی و دانشجوی دانشگاه هاروارد را روایت میکند که با هک یکی از سایت های دانشگاه و سرقت عکس دانشجویان دختر نظرسنجی ای را در سایت facemash  به راه می اندازد که دانشجویان در آن بتوانند به مقایسه عکس ها بپردازند و با توجه به جذابیت بیشتر نمره دهند. این اقدام زاکربرگ سبب می شود که شش ماه از تحصیل محروم شود. پس از بازگشت دیگر همه با زاکربرگ آشنایی دارند.

دانلود فیلم مارک زاکربرگ

پیشنهاد ما: فیلم انگیزشی استیو جابز steve jobs 2015

در دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network 2010 دوبله فارسی می بینیم که دوقلوهای دانشگاه (وینکلووس) از زاکربرگ دعوت می کنند تا ایده هاروارد کانکشن که یک شبکه اجتماعی برای دانشجوهای هاروارد محسوب میشد را با او در میان بگذارند و با هم همکاری کنند. ایده فیس بوک به ذهن مارک می رسد و او با دوستش ساورین این ایده را عملی می کنند. زمانی که خبر به گوش دو قلوها می رسد عصبانی می شوند زیرا معتقد بودند که او این ایده را از آن ها دزدیده و سر آن ها را گرم کرده است.

در نهایت در دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network 2010 دوبله فارسی ایده فیسبوک اجرا شد و این امکان فراهم می شود که دانشگاه های دیگر نیز بتوانند در آن عضو شوند و شبکه گسترش یافت. دایره این معروفیت و محبوبیت زیاد شد تا جایی که دوقلوها تصمیم به شکایت از او گرفتند.

دانلود دوبله فارسی فیلم شبکه اجتماعی

حقایق

  • فیلمنامه شبکه اجتماعی، توسط آرون سورکین یعنی نویسنده فیلم استیو جابز نوشته شده است.
  • این فیلم با سرمایه گذاری 40 میلیون دلاری ساخته شد و در نهایت به فروش موفق 224 میلیون دلاری دست پیدا کرد.
  • 78 منتقد اعتقاد داشتند که فیلم شبکه اجتماعی the social network یکی از بهترین فیلم های آن سال است.
  • عنوان بهترین فیلم 2010 در نهایت از آن شبکه اجتماعی the social network شد.
  • در دوره ی 83 ام آکادمی اسکار در هشت عنوان نامزد شد: بهترین فیلم، کارگردانی، بازیگر مرد، تدوین فیلم، فیلمنامه اقتباسی، موسیقی متن و بهترین فیلمنامه شد.
  • در نهایت اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی، موسیقی فیلم و تدوین به فیلم شبکه اجتماعی رسید.


دانلود فیلم انگیزشی موفقیت

کلام آخر

در دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network 2010 دوبله فارسی با ابعادی از  ماجراهای تاسیس فیسبوک و کشمکش های افراد بر سر آن مواجه می شویم. اما چیزی که قابل توجه است، تلاش های مارک زاکربرگ و تبدیل این شبکه اجتماعی به یکی از محبوب ترین ها بود که کاربران زیادی را در هر طیفی به سمت آن سوق داد.

ایده ای که در نهایت باعث شد که مارک زاکربرگ جزو 100 فرد تاثیرگذار در جهان انتخاب شود و عنوان جوان میلیاردر خودساخته را از آن خود کند. تلاشی که نتیجه ای درخشان و ماندگار را برای او رقم زد. این فیلم را حتما تماشا کنید و هم چنین برای آشنایی بیش تر با این شخصیت برجسته ” سرگذشت مارک زاکربرگ ” را نیز مطالعه کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=4869
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود فیلم شبکه اجتماعی the social network دوبله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.