دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006

347 بازدید
دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی

دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006 دوبله فارسی سانسور شده: در این بخش از مقالات سایت انگیزشی نوک قله به سراغ بررسی یکی از بهترین فیلم ها در حوزه انگیزشی رفته ایم. در دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006 دوبله فارسی به کارگردانی گابریل موچینو، داستان مردی بی خانمان به نام کریس گاردنر روایت می شود که براساس زندگی واقعی همین شخصیت ساخته شده است. در ادامه با ما همراه باشید با معرفی بیشتر فیلم های انگیزشی سینمایی


فیلم اصلی در جستجوی خوشبختی

معرفی

دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006 دوبله فارسی در ژانر بیوگرافی و البته درام روایت می شود. شخصیت کریس با بازی ویل اسمیت در جستجوی خوشبختی می رود و به هر دری می زند تا بتواند به وضع مالی خود سر و سامان بدهد. مشکلات و مشقت های کریس تا حدی زیاد می شود که در تیجه همسرش از او جدا می شود.کریس با پسرش تنها می ماند و حال مجبور است که هر طود شده هزینه های خود و فرزندش را تامین کند.

فیلم در جستجوی خوشبختی

دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006 دوبله فارسی به ما این پیام را می دهد که بسیاری از افراد برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی تحت هیچ شرایطی عقب نرفتند و همواره جنگجو و استوار در راه خود بوده اند و اشتباهات خود را پذیرفته اند و آن ها را پله ای برای بالا رفتن خود قرار داده اند. شخصیت کریس ما را کاملا به دنیای خود می برد و باعث می شود که خود را جای او بگذاریم و با او همذات پنداری کنیم. فقری که کریس به آن دچار شده در برخی قسمت های فیلم به اوج می رسد و باعث شده که تصویری غمگین برای مخاطب خلق شود.

چیزی که کریس را متمایز می کند اراده ای است که او در برابر مشکلاتش دارد و تسلیم ناپذیری او که باعث می شود هرگز از هدف خود دست نکشد. بسیاری از افرادی که به بزرگی و موفقیتی دست یافته اند چه بسا که راه سختی را پیموده اند تا توانسته اند به اهداف و آرزوهای خود برسند.

دانلود رایگان فیلم در جستجوی خوشبختی

پیشنهاد ما :دانلود فیلم یک ذهن زیبا a beautiful mind 2001 دوبله فارسی

در دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006 دوبله فارسی لحظاتی پر از فراز و فرود را شاهد هستید. فرزند کریس نیز همواره در این لحظات همراه او است. در جایی از داستان کار به جایی می رسد که کریس و پسرش در دستشویی مترو شب را می گذارنند. داستان در عین اینکه لحظات غمگینی را سپری می کند، پیام هایی را در لایه های خود پنهان کرده است.

در دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006 دوبله فارسی این سوال پیش می آید که حق ما خوشبختی است پس چه چیزی باعث می شود که از اهدافمان دست بکشیم و اجازه دهیم موانع بر ما غالب شوند. قطعا مسیر رسیدن به قله با انواع موانع مواجه است که لازم است که آن ها را کنترل کنیم.

دانلود the pursuit of happiness 2006
کلام آخر

بسیاری از افرادی که روزگاری در رنج و مشکلات بودند و بعدها به انسان های بزرگی شدند. درسی که دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006 دوبله فارسی به ما می دهد این است که کسانی که خواهان موفقیت و خوشبختی هستند، حتی اگر دچار شکست و نا امیدی شدند نباید از اهدافشان دست بکشند.

چشم اندازی که از آینده دارند را به یاد بیاورند و به این فکر کنند که طعم شیرین موفقیت تلخی های گذشته را نیز از یاد خواهد برد. حتما هر یک از ما در زندگی مسیرهای متفاوتی را انتخاب کرده ایم اما عده کمی بر کریس گاردنر بودن خود استوار مانده ایم. حتما به تماشای این فیلم بنشینید و از آن لذت ببرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=4962
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی the pursuit of happiness 2006

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.