دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی

523 بازدید
دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی

دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی: در این قسمت از مقالات سایت انگیزشی نوک قله سعی کردیم که به بررسی فیلم انگیزشی سخنرانی پادشاه بپردازیم و آن را بررسی کنیم.این فیلم بریتانیایی در سال 2010 اکران شد. فیلم سخنرانی پادشاه در ژانر درام و در بستر تاریخ ساخته شده است. داستان این فیلم برگرفته از واقعیت است.


فیلم سخنرانی پادشاه با زیرنویس فارسی

 

در دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی آمده است که پادشاه جرج ششم “آلبرت” دارای لکنت زبان است که برای رسیدن به سلطنت با این موضوع مشکل دارد و به همین دلیل برای درمان آن به سراغ دکتر گفتار درمانی ای می رود و قصد دارد که معالجه شود.زمانی او سراغ درمان می رود که در سخنرانی هایش با مشکل لکنت مواجه می شود.

ضعفی که آلبرت را در این موضع قرار می دهد که یا باید با آن رو به رو شود و یا از آن فرار کند. لکنت آلبرت باعث شده که او ضعفی که دارد را به همه مسائل گره بزند و برای رفع آن هرجور که شده است تلاش کند.

 


دانلود the king's speech زیرنویس فارسی

پیشنهاد ما: دانلود فیلم فارست گامپ 1994 Forrest Gump دوبله فارسی

 

دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی می بینیم که آلبرت سعی دارد که سخنرانی خود را که اکنون جانشین پدش است ، به نیابت از او قرائت کند و به نحو خوب و گیرایی بیان کند اما ناتوانی او این اجازه را نمی دهد. در نهایت او با دکتر گفتار درمانی اهل استرالیا یعنی “لیونل” آشنا می شود.  در سخنرانی پادشاه می بینیم که جرج ششم به تخت و تاج علاقه چندانی ندارد اما با ازدواج برادر بزرگ او با یک دختر آمریکایی و صرف نظر او از پادشاهی، این میراث به آلبرت می رسد.

هوشمندی دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی آن جاست که نشان می دهد سخنوری برای یک سیاستمدار تا چه میزان می تواند مهم باشد. در صحنه سخنرانی هیتلر می توانیم این را بهتر متوجه شویم که فارغ از حرفی که می زند، بیشتر به شور و حرارت سخنان او توجه می شود. سیاستی که شاید کمتر کسی متوجه آن شود. اما بسیاری به جای اینکه به اصل مطالب سیاستمداران خود توجه کنند به سخنوری او توجه می کنند. علاوه بر این لایه های هوشمندانه دیگری در فیلم وجود دارد که با دقت می توانید به آن پی ببرید.


دانلود فیلم سخنرانی پادشاه زبان اصلی بدون سانسور

در دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی میبینیم که لیونل ذهنیت آلبرت را با این جمله که ” هیچ انسانی با لکنت به دنیا نمی آید ” تغییر می دهد. لیونل ریشه این لکنت را در آلبرت جستجو می کند و به دوران کودکی او می رسد. لیونل و همسر آلبرت یعنی ” الیزابت” دو نفری هستند که همواره مشوق و پشتیبان او هستند تا او بتواند به خواسته اش برسد.

 

حقایق

  • این فیلم نامزد دریافت 12 جایزه از آکادمی اسکار شد و 4 جایزه اسکار برای بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهرین بازیگر نقش اول مرد و بهترین فیلمنامه اورجینال را دریافت کرد.
  • بودجه ساخت برای این فیلم 15 میلیون دلار بود و فروش فیلم حدود 427 میلیون دلار بود.

 


دانلود فیلم the king's speech با زیرنویس انگلیسی چسبیده

کلام آخر

در نهایت چیزی که در دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی می بینیم این است که هیچ شخصی کامل نیست و هر کسی ضعف های خودش را دارد. چه بسا انسان های بزرگی بوده اند که کارهای بزرگی کرده اند و هم زمان بخاطر ضعف هایشان نیز شناخته می شدند. ما انسان ها نیز در زندگی خود همین گونه هستیم، گاها موضع ضعفی که برخی از ما داریم وسیله ای برای برقراری ارتباط ما می شود و می توانیم با دیگران همذات پنداری کنیم . سخنرانی پادشاه را حتما تماشا و کنید و لذت ببرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=4613
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود فیلم سخنرانی پادشاه The King`s Speech 2010 دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.