دانلود انیمیشن لوکا با دوبله فارسی Luca 2021

674 بازدید
دانلود انیمیشن لوکا با دوبله فارسی Luca 2021 BluRay

دانلود انیمیشن لوکا با دوبله فارسی Luca 2021  : ما در سایت نوک قله یک انیمیشن انگیزشی بهتون معرفی کردیم. این بار به سراغ اثری جذاب و هنرمندانه رفتیم که عمدتا از سوی منتقدان نقدهای مثبتی دریافت کرد و مورد تشویق قرار گرفت.این انیمیشن داستان پسری را در ایتالیا دنبال می کند که با شخصی به نام آلبرتو آشنا می شود و ماجراهای گوناگونی را دنبال میکنند. آنها میخواهند یک وسپا داشته باشند تا به سراسر جهان سفر کنند.

 

انتشار

 لوکا(Luca) محصول سال 2021 است که استودیو انیمیشن پیکسار آن را تولید کرد و توسط والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شد.

 

داستان (حاوی اسپویل!)

دانلود انیمیشن لوکا با دوبله فارسی Luca 2021 : داستان انیمیشن لوکا درریویرا ایتالیا روایت میشود و به زندگی پسرکی به نام لوکا پرداخته است که با آشنایی با بهترین دوست جدید خود، آلبرتو، وارد ماجراجویی هایی در طول تابستان می شوند.اما رازی عجیب که با آن روبرو میشود : بنظر او یک هیولای دریایی در زیرسطح اقیانوس است که والدینش برای اینکه مبادا توسط انسان ها شکار شود او را از دسترسی و نزدیکی به سطح آب منع کرده اند.

آن ها بر این باورند که انسان ها به هیولاهای دریایی صدمه میزنند و انسان ها نیز عقیده دارند هیولاها برای آن ها خطرناک هستند.آنچه که باعث می شود ضمن قاب‌ های رنگارنگ و دنیای شاد و مفرح، محو این انیمیشن انگیزشی کارتونی شوید، بافت دنیای آن است.

دانلود انیمیشن لوکا با دوبله فارسی Luca 2021 BluRay

درباره ی انیمیشن

با آشنایی لوکا با دوستش آلبرتو که به تنهایی در جایی متروکه در خشکی زندگی میکند (که بعدها مشخص می شود که او نیز یک کودک هیولای دریایی است)،آن ها پی بردند که هیولاهای دریایی تازمانی که در خشکی هستند به انسان تبدیل می شوند. با تشویق آلبرتوبرای خروج لوکا از اقیانوس،پسرک هیولایی شکل انسان به خود میگیرد.آن ها با هم دوست شدند و هدفی دارند که با هم یک وسپا داشته باشند تا بتواند به همه جا سفر کنند.لوکا شخصیتی نسبتا ساده لوحانه دارد اما آلبرتو کمی مرموزتر عمل میکند.

وقتی خانواده لوکا از تصمیمش مطلع می شوند تصمیم می گیرند که او با با عمویش به اعماق بفرستند تا در آنجا زندگی کنند اما لوکا تصمیم می گیرد با آلبرتو فرار کند. آن ها به امید تهیه کردن پولی برای خرید وسپا وارد مسابقات سه گانه می شوند. در میانه راه اما با بروز مشکلاتی برای لوکا و آلبرتو ،رابطه آنها به هم میریزد و دوستی آنها خدشه دار میشود.لوکا در صدد می شود تا مسابقات را برنده شود و بتواند این دوستی را بازسازی کند و یک وسپا بخرد.

لوکا  در دو مسابقه برنده می شود و اما در مسابقه دوچرخه سواری باران شروع می شود و لوکا خیس می شود آلبرتو سعی می کند به او چتر بدهد اما،لوکا توسط رقیب به زمین خیس پرتاب می شود و آشکار می شود. سپس مشخص میشود که برخی از مردم شهر نیز هیولا هستند که بخاطر این کینه میان انسان ها و هیولاها ،خود را پنهان کرده اند.بنابراین با یکدیگر متحد میشوند.

سرانجام لوکا و آلبرتو یک وسپا می خرند اما از آنجایی که آلبرتو از علاقه لوکا برای رفتن به مدرسه مطلع است آن را می فروشد تا برای لوکا بلیط گرفته و او را به مدرسه بفرستد.

دانلود انیمیشن لوکا با دوبله فارسی Luca 2021 BluRay

حقایقی درباره انیمیشن

  • برای ایجاد استودیوی انیمیشن تعدادی از هنرمندان راهی ریویرای ایتالیا شدند و از مردم ،منطقه و مناظر آن عکس برداری و فیلمبرداری کردند.
  • طراحی لوکا یک سال به طول انجامید زیرا می خواستند او را بهتر بشناسند.
  • برخی از شخصیت های فیلم از واقعیت الهام گرفته شده اند.

 

نظر منقدین

واکنش ها نسبت به انیمیشن لوکا عموما مثبت و امیدوار کننده بود. از دلایلی که فیلم مورد تحسین واقع شد استفاده از جلوه های بصری چشم نواز،صداگذاری خاطره انگیز و حس نوستالژیکی بود که به مخاطب ارائه میکرد.

 

رکوردها

این انیمیشن با بیش از 10 میلیارد دقیقه تماشا، عنوان پربازدیدترین فیلم استریم در سال 2021 را از آن خود کرد. هم چنین در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار، نامزد بهترین انیمیشن بلند شد(هر چند به آن دست نیافت).

 

کلام آخر

آنچه گفته شد مروری بود برانیمیشن لوکا با دوبله فارسی Luca 2021 و اتفاقات هیجانی زندگی اوست که با واقعیتی روبرو می شود که زندگی او را تغییر میدهد. شخصیتی که خیال پردازی و تخیل قوی ویژگی اوست و زندگی نسبتا تکامل یافته ای دارد که با شروع دوستی با آلبرتو این کنجکاوی ها آغاز میشود.در نهایت این مسیر را ادامه داده و به مقصود خود میرسد. همچنین پیشنهاد میکنیم به تماشا و دانلود انیمیشن درون و بیرون نیز بپردازید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=3266
اشتراک گذاری:
واتساپ

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد دانلود انیمیشن لوکا با دوبله فارسی Luca 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.