شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

617 بازدید
شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه : ما در سایت نوک قله به موضوع کسب کار پرداخته ایم. داشتن یک شغل پر درآمد بدون سرمایه های اولیه یکی از دغدغه های اصلی جوانان به شمار می رود. خیلی از جوانان جامعه با داشتن تحصیلات دانشگاهی و مدارک لیسانس، فوق لیسانس یا حتی بالاتر از جستجوی کار مرتبط با رشته تحصیلی خسته شدند و میخواهند کار آفرین یک شغل پر درآمد و بدون سرمایه میباشد.

پیشنهاد شغل های پر درآمد بدون سرمایه

 

1-تدریس

همان طور که در مقاله (بهترین شغل برای بانوان در ایران) تدریس یکی دیگر از کارهای بسیار پر درآمد است. امروزه هم خانم ها و هم آقایان در بستر فضای مجازی از طریق آن به درآمدهای بالایی می رسند. برای تدریس خوب نیاز به هوش کلامی یا هوش اجتماعی خوب و بسیار بالایی می باشد؛ چرا که با هوش کلامی می توانیم با استفاده درست و به موقع از کلمات و جملات تاثیرگذاری خوبی داشته باشیم و نیز هوش اجتماعی باعث برقراری روابط بهتر با مردم و مخاطبین خواهد شد و شما تعداد شاگردان و دنبال کنندگان های بیشتری خواهید داشت.

 

2-طراحی وب

امروزه با توجه به بزرگ شدن فضای مجازی و ارتباطات زیاد مردم در اینترنت، یکی از کارها و فعالیت های پردرآمد طراحی سایت نیز می باشد. شما می توانید با آموزش طراحی سایت که امروزه با وردپرس به راحتی انجام می گیرد، برای مردم مختلف و فروشگاه های اینترنتی اقدام به انجام طراحی سایت نموده و درآمد خوبی کسب کنید. هوش های لازم برای این کار، تیپ شخصیتی و هوش منطقی ریاضی و استعداد و علاقه به کار در فضای مجازی می باشد. همچنین پیشنهاد میشود مقاله ” چگونه پولمون رو رشد بدیم؟ ” را مطالعه کنید.

 

3-فروش در اینستا

شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه با توجه به حضور ۵۰ میلیون مردم ایرانی در اینستاگرام شما می توانید با معرفی محصولات خود در اینستاگرام به آسانی اقدام به معرفی و فروش محصولات و خدمات خود از طریق اینستاگرام بنمایید. هوش های لازم برای این کار (هوش کلامی) جهت برقراری ارتباط با افراد و معرفی محصولات و نیز تا حدودی (هوش و خلاقیت هنری) و علاقه به کار در فضای مجازی می باشد.

 

4-رانندگی در اسنپ

اگر ماشین دارید و برای ساعاتی که از کار خود خسته شده اید و نیاز به کسب درآمد از شغل دیگردارید، میتوانید به عنوان رانندگان اسنپ ثبت نام کنید. از زمانهای اضافی خود استفاده کنید و به کسب درآمد بپردازید.

شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

5-همکاری در فروش

اگر هیچ سرمایه ای برای خرید یا نگهداری محصولات قابل فروش ندارید، می توانید با سیستم همکاری در فروش برای فروشگاه ها اقدام به بازاریابی و فروش نمایید. و چند درصد از سود فروش را نصیب خود به نمایید بدون اینکه نیاز به سرمایه یا محل کار داشته باشید و فقط از طریق تبلیغات محیطی دهان به دهان یا تبلیغات اینترنتی و اینستاگرام می توانید اقدام به همکاری در فروش به نمایید.

 

6-ساخت فیلم آموزشی در یوتیوب

در حال حاضر با توجه به استفاده زیاد افراد از فیلم و فیلم های آموزشی در (یوتیوب)، این سیستم برای جلب افراد به درست کردن و گذاشتن فیلم در یوتیوب به ازای تعداد بازدید به مردم پول پرداخت می کند. بنابراین شما می‌توانید اقدام به درست کردن فیلم های آموزشی یا سرگرمی در یوتیوب بنمایید. اگر دارای (هوش کلامی) و (هنری بالایی) هستید، در این کار قطعا موفقیت بهتری را کسب خواهید نمود.

 

7-ادمین پیج در اینستا

با توجه به فعالیت پیج های بسیار زیادی که در اینستاگرام برای فروش و یا کسب و کارهای آموزشی در حال فعالیت می باشند، نیاز بسیار زیادی به مردم جهت مدیریت کردن پیج آنها از جمله پاسخگویی به پرسش ها و تامین نیازهای آنها مثل طراحی ویدئو پست و انجام امورکه مربوط به پیج می باشد.

شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

8-ادیت عکس و فیلم

با توجه به نیاز روز افزون مردمی که در فضای مجازی مانند اینستاگرام و سایت های دیگر فعالیت می کنند، نیاز به گذاشتن عکس ها و ویدئو های مناسب و زیبا نیاز به مردمی که توانایی طراحی عکس و ادیت ویدئو می باشند، روز به روز بیشتر می شوند و شما اگر دارای (هوش هنری) و علاقه به کار در فضای مجازی می باشید، به آسانی می توانید از این طریق کسب درآمد نمایید.

 

9- نتورک مارکتینگ

امروزه با توجه به گسترش روش هایخرید و فروش و با توجه به اهمیت ارتباطات و اعتماد به افراد و مخاطبین، یکی از روش های موفق برای فروش محصولات نتورک مارکتینگ می باشد. اگر شما دارای (هوش کلامی) و (هوش اجتماعی) بالا می باشید، و به راحتی می توانید از این طریق به کسب درآمدهای بسیار بالا اقدام کنید.

 

10- ساخت و فروش صنایع دستی

اگر دارای (هوش هنری) بالایی می باشید. و به ساخت و فروش صنایع دستی و هنری مختلف علاقه دارید، میتوانید اقدام به تولید این محصولات و فروش آنها نمایید. و از این روش کسب درآمد بالایی داشته باشید.

 

11- کد نویسی و توسعه دهنده وب

بیشتر مردم در این تجارت با آموزش نحوه (کد نویسی) شروع می کنند. به عنوان یک (توسعه دهنده وب)، مهارت های شما بسیار مورد تقاضا هستند. با برنامه های آموزش رایگان می توانید در عرض چند مدت در ساخت وب سایت ها سرعت بگیرید و حرفه ای شوید.

می توانید در اول (توسعه وب) را به عنوان فکر تجاری جانبی شروع  کنید تا مثال کارهای خود را بسازید و مشتریان تان را در زمینه (طراحی وبلاگ) جدید جذب کنید. با گذشت زمان، روابط بیشتری ایجاد خواهید کرد، تجربه بیشتری خواهید داشت و در آخر می توانید این نوع فکر های تجاری را تبدیل به یک منبع درآمد تمام وقت کنید.

شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

12- تدریس زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی می تواند یک فکر تجاری بسیار پر درآمد باشد. آموزش و تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم راهی عالی برای به کارگیری مهارت ها در زمینه فکر های تجاری با درآمد زایی بالا است، نیازی به گفتن نیست که از این طریق می توانید  کر مردم را برای سفر به خارج آسان کنید. بهترین زبان مشترک در کل جهان است. می توانید با افزایش مهارت های خود برای جذب دانشجو، درآمد زایی بسیار بالایی داشته باشید.

شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

و در آخر

در این مقاله من و همکارانم سعی کردیم به شما کاربران عزیز کسب و کار بدون سرمایه اولیه را توضیح دهیم. و چند کار مانند اسنپ، طراحی وب، توسعه دهنده وب، و…..نشان دهیم برای آسان شدن کار شما خوب است بدانید چگونه یک مدیر موفق باشیم؟

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=2670
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

2 نظر در مورد شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *