ترفندهای ساده برای جذب پول (روش سریع و تضمینی برای جذب پول و ثروت)

331 بازدید
ترفندهای ساده برای جذب پول

دعوت به همکاری نوک قله

ترفندهای ساده برای جذب پول: در این بخش از مقالات سایت انگیزشی نوک قله قصد داریم که به بررسی ترفندهای ساده برای جذب پول بپردازیم. مسائل مالی همیشه جزو موضوعات چالش برانگیز برای همه ما بوده است. با افزایش هزینه های زندگی ، طبیعتا به دنبال راه هایی برای جذب پول و حفظ آن هستیم. پول و سرمایه می تواند به دنبال خود افزایش رفاه را داشته باشد. بنابراین برای اینکه بتوانید پول بهتری بدست آورید و آن را درست به کار بگیرید، لازم است که ابتدا نگرش خود نسبت به پول را بررسی کنید.

 جذب ثروت با تسبیح

ممکن است برای شما هم سوال شده باشد که چرا برخی ساده تر پول در می آورند و برخی نیز حتی با کار سخت ، به سختی پول در می آورند. گاهی نگرش شما نسبت به پول و ثروت می تواند این قاعده را تغییر دهید. همان گونه که می دانیم قانون جذب یکی از قوانین حاکم بر هستی است که استفاده از آن در راستای افکار مثبت می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

 

قانون جذب

می توانید از قانون جذب کمک بگیرید. این یکی از ترفندهای ساده برای جذب پول است. با استفاده از قانون جذب می توانید ذهن خود را به کار بگیرید تا در فرکانس جذب هر چیزی قرار بگیرید. قانون جذب هم می تواند فرکانس منفی و هم مثبت را جذب کنید. در کنار قانون جذب، دست به اقدام نیز بزنید و این تفکر را در سر داشته باشید که می خواهید اوضاع مالی خود را سامان دهید. از پول و شرایطی که قصد دارید آن را به وجود آورید تصویر سازی کنید و برای آن تلاش کنید.

 جذب ثروت میلیاردی

شغل مناسب

سعی کنید به کاری مشغول شوید که به آن علاقه دارید و احساس خوبی نسبت به آن دارید. زمانی که شما نسبت به کار خود عشق و علاقه دارید، با اشتیاق بیش تری آن را انجام می دهید و تلاش خود را بیش تر به کار می گیرید تا از طریق کاری که دوست می دارید پول بیش تری نیز به دست بیاورید. خودتان را در آن حیطه موفق تصور می کنید و برای پیشرفت عزم خود را جزم می کنید. طبیعتا به فکر جذب پول بیش تر در همان مسیر نیز خواهید افتاد.

 

 زندگی ثروتمندان

یکی دیگر از ترفندهای ساده برای جذب پول این است که حتما از سرگذشت دیگر ثروتمندان بخوانید و عادات آن ها را بررسی کنید. ممکن است در بین سرگذشت آن ها به راهکارهایی دست پیدا کنید که رازهایی را درباره جذب پول و بدست آوردن ثروت به شما بیاموزند. سعی کنید نکات آموزنده را دریابید و از آن ها در راستای جذب پول استفاده کنید.

 جذب پول با تصاویر

تصور

این را تصور کنید که به هر آن چه که می خواهید رسیده اید، تلاش های شما جواب داده و اکنون به ثروت رسیده اید. چه احساسی دارید؟ احساس رضایتی که شما بعد از رسیدن به خواسته هایتان دارید، می تواند شما را به سمت اهداف مالیتان سوق دهد.

 

سپاس گزاری

سپاسگزاری یکی از راه های جذب پول و ثروت است. سپاسگزاری باعث می شود که شما راحت تر در مسیر جذب انرژی های مثبت قرار بگیرید. این انرژی می تواند شامل هر چیزی شود. پول، ثروت، سلامتی ، عشق و … به خود و داشته هایتان نگاه کنید و بابت داشتن آن ها شاکر باشید. همچنین در این راستا می توانید مقاله ی ” شکرگزاری در قانون جذب” را مطالعه کنید.

 

کلام آخر

در این بخش از مقالات نوک قله به ترفندهای ساده برای جذب پول اشاره کردیم. این ترفندها می تواند شما را در مسیر جذب پول قرار دهد و یا اینکه با راهکارهایی شما را به جذب پول نزدیک تر کند. می توانید از تجربه های دیگران نیز در این مسیر کمک بگیرید و میزان ازمون خطاهای خود را کم تر کنید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

پیشنهاد ما: راه های سرمایه گذاری با پول کم

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=5191
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد ترفندهای ساده برای جذب پول (روش سریع و تضمینی برای جذب پول و ثروت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.