قانون جذب دروغ یا واقعیت؟

681 بازدید
قانون جذب دروغ یا واقعیت؟

قانون جذب دروغ یا واقعیت؟  ما در سایت انگیزشی نوک قله به یک سوال خیلی پر تکرار پرداخته ایم. یکی از جذاب ترین و جالب ترین قانون هستی قانون جذب است.  خیلی ها فکر میکنند که تنها چند سال است که قانون جذب کشف شده است. و در سال های گذشته کسی از آن اطلاعی نداشت. در صورتی که این طور نبوده و از سال های گذشته تا به الان، همواره کسانی بوده اند که این قانون را یکی از بهترین و مهم ترین قانون هستی دانسته و در صدد اجرای آن برآمده اند. با آمدن شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی بسیار زیاد که در سال های گذشته باعث شده ارتباط بین افرادی که اعتقاد درست به این قانون را داشته و کسانی که هیچ اطلاعی از آن ندارند خیلی بیشتر شود. روابط و ارتباط بین این دو دسته در نهایت، مردم بسیار بیشتری را به سمت قانون جذب می برد و باعث توجه بیش از گذشته به آن شده است. بر طبق این قانون، هر انسانی که به هر آن چه فکر می کند اسیر و دچار خواهد شد. در واقعیت قانون جذب به ما می گوید اگر فردی به چیزی مدام فکر کرده و در مسیر آن قدم بردارد آن را از کائنات و جهان هستی دور می کند.

قانون جذب دروغ یا واقعیت؟

خیلی از مردمی که فکر خود را روی قانون جذب گذاشته و اساس و قوانین آن را اجرایی کرده اند به این باور رسیده اند که براساس این قانون یعنی (قانون جذب) همواره شبیه ها همیشه همدیگر را جذب کرده و به طرف هم کشیده می شوند. در روابط با فکر ها نیز این مورد صدق می کند. به صورتی که اگر به فکر های خوب و مثبت تمرکز کنید، نتایج خوب و مثبت را دریافت کرده و اگر به فکر های بد و منفی جذب شوید، مشکلات بد و منفی برایتان پیش خواهد آمد به یاد این موضوع که تمام افراد محصول فکر های شان هستند، مهر درستی و تائیدی بر این ادعا است. چرا که انسان اول فکر می کند، سپس فکر در وجود او رخنه کرده و در آخر آن تفکر به صورت عمل و رفتار در شخص ظاهر می شود. پیشنهاد ما خواندن مقاله ” قانون جذب چگونه کار می کند؟

 

به طور مثال: اگر دو شخص را با موقعیت یکسان در نظر بگیرید. اگر شخص اول عقیده و باور قلبی و ذهنی او بر این است که می تواند در زندگی خود به ثروت و خوشبختی خیلی زیادی دست پیدا کند، براساس این باور و تفکر خود رفتار کرده و تمام اعمال خود را در مسیر رسیدن به این جایگاه ترتیب می دهد و در طرف مقابل اگر شخص دوم به جای تمرکز کردن به چیزهای زیبا و خوب به آینده پر مشقت و سخت بار فکر کند، حتی اگر به صورت عادی قرار بود او به جایگاه خوبی برسد، اما باور روحی و قلبی او که یک باور بد و منفی است او را در جایگاه خیلی بد در آینده قرار خواهد داد.

قانون جذب دروغ یا واقعیت؟

آیا قانون جذب در قرآن آمده است؟

تعداد بسیاری از افراد پس از آن که با (قانون جذب) و توضیحات آن آشنا می شوند، نگرش جدیدی در ذهنشان به وجود میاد و به دنبال پیداکردن پاسخ برای سوالاتی هستند که در ذهن خودشان وجود دارد. برای مسلمانان که کتاب الهی شان یعنی قرآن را به عنوان بهترین ترین و اصلی ترین مرجع راهنمایی جهت سعادت و خوشبختی در زندگی بشریت می دانند، این سوال مطرح باشد که آیا در مورد توضیح قانون جذب، چیزی در کتاب الهی ذکر شده یا این قرآن که اشاره ای به قانون جذب نکرده است؛ بر اساس و اصول قانون جذب تمام مردم به عنوان تولید کننده فرکانس و انرژی، همیشه در حال ارسال انرزی و فکر های خوب و بد، به جهان هستی می باشند. به صورتی که اگر یک شخص احساس منفی و مثبتی داشته باشد فرکانس  بد از او به طرف جهان هستی و کائنات ارسال می شود و اگر شخصی به فکر های مثبت فکر کند و همیشه حالش خوب باشد، انرژی ارسال شده از طرف او به کائنات خوب و مثبت می باشد.

 

قانون جذب و فرکانس

قانون جذب به ما می گوید که کائنات و جهان هستی بر طبق فرکانس هایی که هر شخص از خود منعکس می کند، زندگی آن هارا رقم می زند. در قرآن کریم نیز به این موضوع به صورت غیر مستقیم و مستقیم توجه شده است. به صورتی که اگر از اول نزول قرآن فکر کنید، این را خواهید فهمید که قرآن با هدف آوردن راه چاره و راه کار در زندگی سالم و درست برای مردمان به پیامبر اکرم (ص) فرستاده شد و آیه های موجود در آن انسان ها را به کار نیک و و فکر مثبت دعوت می کند. پس قرآن کریم راه سعادت و خوشبختی را با انجام کارهای مثبت و ارسال فرکانس های خوب به کائنات هستی معرفی کرده است. همچنین اصولی که در قانون جذب وجود دارد، وقتی که شما یک حس را داشته باشید، مشکلات و شرایطی را جذب خود خواهید کرد، که آن احساس را خیلی بیشتر در اطرافیانتان منعکس می کند.

قانون جذب دروغ یا واقعیت؟

قانون جذب واقعیت دارد یا خیر؟

قبل از این که جواب این سوال را بدهیم، از شما می خواهیم به منطق و ذهن خودتان رجوع کنید. به نظر شما آیا قانون جذب و کائنات دروغ است یا می توان به آن اعتقاد داشت. قانون جذب چه از نظر تجربه افراد و چه از نظر علم که با آن سر و کار داشتند، یک موضوع کاملاً ثابت شده است که نتایج حاصل از آن قابل کتمان نیست، در واقعیت قانون جذب به ما می گوید افراد در نهایت شبیه فکر هایشان می شوند و هرچه باور ها و تفکرات ذهنی شخص بهتر باشد. شرایط و اتفاقات نیز بیشتر باب میل او خواهند بود. برای این که دروغ یا راست بودن قانون جذب را خیلی بهتر درک کنیم، از جنبه های گوناگون آن را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم. همچنین خوب است بدانید که قدرت ذهن ناخودآگاه در موفقیت چه تاثیری بر زندگی ما دارد؟

 

کلام آخر

در این مقاله خیلی در مورد اینکه قانون جذب حقیقت دارد و یا دروغ است توضیح داده است و جواب ما از اینکه قانون جذب واقعیت دارد و یا دروغ است؟ این است که قانون جذب واقعیت دارد و هرگز دروغ نیست. پس همیشه خوشحال باشید و فکرهای خوب و مثبت را برای کائنات بفرستید تا کائنات زندگی شما را در روز های آینده خوب و عالی سازند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=2922
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد قانون جذب دروغ یا واقعیت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.