قانون جذب چگونه کار می کند؟

546 بازدید
قانون جذب چگونه کار می کند؟ نوک قله

قانون جذب چگونه کار می کند؟ ما در سایت نوک قله به موضوع قانون جذب و چگونه کارکردن آن پرداخته ایم. برای استفاده کردن از (قانون جذب) باید نکات کار را با قانون های جذب را بشناسید تا بتوانید از این قانون درست بهره ببرید. قانون جذب به شما می گوید که شما چیزی را بدست می آورید که روی آن تمرکز کنید. فرقی هم ندارد که خوب باشد یا بد. بهر حال تمرکز شما روی یک موضوع آن را برایتان به ارمغان آورده است. در ادامه این موضوع جذاب با ما همراه باشید.

قدرت قانون جذب چیست؟ نوک قله

قانون جذب

قانون جذب یک باور جدید است که طی پیدایش آن طرفداران زیادی را پیدا کرده است و خیلی ها کنجکاوند که بدانند قانون جذب چگونه کار می کند. این قانون مبنی بر جاذبه تعریف شده است که بیان داشته، افراد مثبت و منفی ها را خودشان به سمت خود جذب می کنند. توصیه کنندگان به استفاده از این روش تاکید دارند که منفی ها و جاهای خالی را با افکار مثبت پر کنید. زمانی که شما از احساسات مثبت پر شوید آنگاه زمان تغییر فرا می رسد.

بسیاری از افراد قانون جذب را در راستای رسیدن به اهدافشان بکار می گیرند . فراوانی و وفور از مسائلی است که در پی قانون جذب بدست می آیند. برای اینکه بدانید قانون جذب چگونه کار میکند باید بیشتر روی داشته ها و اعمال مثبت بیندیشید. اگر روی اعمال منفی و کمبود ها فوکوس کنید بنظرتان چه چیزی عایدتان می شود؟ درست است، شما منفی ها و کمبود ها را روانه زندگیتان می کنید.

حتما شنیده اید که می گویند وقتی دری بسته میشوید اگر دائما به آن در بسته خیره شوید ، دیگر درهایی که باز شده اند را نمی بینید و فرصت ها را از دست می دهید. این مشابه همان چیزی است که قانون جذب به شما می گوید. در بسته همان کمبودها و کاستی هاست و در باز همان فرصت هایی است که شما به راحتی از آن عبور می کنید. “قانون جذب” اساس مستندی جنجالی به نام “راز” است که ساخته راندا برن است. در این مستند همه آنچه را که باید از قانون جذب دانست ، طی مصاحبه با افراد مختلف شرح داده شده است تا این تفکر را اثبات کند.

پیشنهاد ما مطالعه مقاله ” شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

قدرت قانون جذب چیست؟ نوک قله

درخواست

همه آنچه که می خواهید در مرحله اول باید در قالب درخواست باشد. هنگامی که شما درخواست می کنید ، به کائنات و ناخودآگاه خود پیامی ارسال کرده اید. وقتی به چیزی که می خواهید فکر می کنید یا تمرکز می کنید پس امواجی را به هستی ارسال می کنید که باید منتظر پاسخ آن نیز باشید. همانطور که گفته اند ” افکار تبدیل به اجسام می شوند”.

 

ارتعاشات

جهان دارای دو قطب مثبت و منفی است، برایش اهمیتی ندارد که که چه انرژی و ارتعاشی را ارسال می کنید، او بهرحال به شما پاسخ می دهد، هم مثبت و هم منفی. حال که با کارکرد این قانون آشنا شدید پس تلاش کنید که جواب مثبت را از جهان دریافت کنید.

برای اینکه به اهداف و نیت خود برسید باید دائما در حال تکرار باشید و اقدام را فراموش نکنید. تنها نیت کافی نیست، شما باید برای هدف خود برنامه ریزی هم داشته باشید. شما باید با خوسته تان هم ارتعاش باشید. اینکه خواسته ای داشته باشید اما آن را باور نداشته باشید پس شما با خواسته تان هم فرکانس و هم ارتعاش نیستید. شما باید باور داشته باشید که رسیدن به خواسته تان امکان پذیر هست.

 

شک و تردید

اگر شک و تردید به خود راه دهید به هدفتان نخواهید رسید و راه ورود فراوانی و رزق را به روی خود می بندید. چیزهایی که باعث می شود محدود شوید را رها کنید. همچنین با خواندن مقاله برنامه ریزی در زندگی چه تاثیری دارد؟ میتونید روی رفتار و زمان خود مدیریت داشته باشید.

قانون جذب چگونه کار می کند؟ نوک قله

عطوفت نسبت به خود

نسبت به خودتان مهربان باشید و قدر چیزهایی که دارید را بدانید. برای هدف خود سیگنال مثبت فراوان ارسال کنید و قدرت بیشتری را برای جذب آن به کار بگیرید.

 

جزئیات

تصور کنید خواسته ای دارید و می خواهید آن را تصور یا بیان کنید و به جهان هستی انرژی آن را ارسال کنید. چگونه این کار را انجام می دهید؟در این مواقع قانون جذب چگونه کار می کند؟  افکاری را که ارسال می کنید، سعی کنید واضح و مشخص باشد و و آن را حتی با جزئیات مطرح کنید. وقتی که شما روی تصور خود دقیق تر هستید طبیعتا می توانید برای دستیابی و جذب آن بهتر عمل کنید.

 

غیر ممکن ها

هیچ گاه به اینکه خواسته شما امکان پذیر نیست نیندیشید. در قانون جذب چیزی بنام غیر ممکن بی معنا است. هر اتفاق و رویدادی ممکن است. پس خودتان را با نا آگاهی ها محدود نکنید و اگر وقوع آن خواسته و اتفاق را بصورت معجزه می بینید ، با این حال هم باید منتظر معجزه باشید.

 

معجزه شکرگزاری

تا بحال به داشته های خود دقت کرده اید؟ بابت داشتن آنها خوشحال بوده اید و سپاسگزاری کرده اید؟ شاید در ظاهر خیلی مهم نباشند اما برای درک این کار حتما به خودتان بنگرید. داشته ها خود را ببینید و بابت داشتن آنها از خدا سپاسگزار باشید. کسی که شاکر است کمتر به کاستی ها می اندیشد و بیشتر تمرکزش بر روی داشته ها و نعمت هایش است. شکرگزاری بالاترین حالت ارسال ارتعاشات و فرکانس ها به جهان هستی است. هنگامی که شکر گزار هستید دربهترین سطح از انرژی مثبت قرار می گیرید.

 

سلامتی

قانون جذب برای روح، روان و سلامت شما نیز کارساز است. این قانون به شما کمک می کند تا شرایط خود را بهبود ببخشید، احساس شادی را در خودتان تقویت کنید و به سلامت جسم و روحتان بهبود ببخشید. برای آنکه کاملا بدانید قانون جذب چگونه کار می کند، پیشنهاد میکنیم که به تماشای مستند راز بنشینید.

 

کلام آخر

اینکه بدانید قانون جذب چگونه کار می کند در ابتدا باید روی باورهای خود کار کنید. جهانی که ما در آن زندگی میکنیم مملو از قطب های مخالف هست. قطب مثبت و منفی، سرد و گرم، بدی و خوبی، درست و نادرست. تا بدی نباشد نمیتوان معنای خوبی را فهمید. تا مثبت وجود نداشته باشد نمیشد منفی را تشخیص داد. قانون جذب در همه مسائل تاثیر گذار است و برای آن فرقی ندارد که شما چه ارتعاشی را ارسال  کرده اید. شما او را فرا خوانده اید و آن هم آماده پاسخ دادن به شماست. تجربیات خود را در این باره به اشتراک بگذارید و هم چنین خواندن مقاله “قانون جذب چیست” را از دست ندهید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=2920
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد قانون جذب چگونه کار می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.