قانون جذب چیست؟

534 بازدید
قانون جذب چیست؟ نوک قله

قانون جذب چیست؟ در این سری از مقالات نوک قله به موضوع هیجان انگیز قانون جذب پرداخته ایم.در این بخش از سری مقالات نوک قله می خواهیم درباره قانون جذب و اینکه این قانون چگونه کار می کند صحبت کنیم. شما می دانید قانون جذب چیست؟ از قانون جذب در راستای اهداف خود استفاده می کنید؟ قانون جذب، که برگرفته از قانون جاذبه است، نوعی تفکر است که بیان می دارد شما با تفکر مثبت، نتایج مثبت و با تفکر منفی، نتایج منفی را برای خود رقم می زنید. برای آشنایی بیشتر با این قانون در ادامه با ما همراه باشید.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب

قانون جذب بیان می کند که اندیشه های شما واقعیات را بیان می کند. افکار شما به اجسام تبدیل می شوند. اگر در اندیشه های خود تغییر ایجاد کنید، در آینده خود تغییر ایجاد کرده اید. برای رسیدن به خواسته و اهدافتان در قانون جذب باید سه مرحله درخواست کردن، باور کردن، دریافت کردن را اجرا کنید. برای اینکه شروع به تصور و درخواست کنید ابتدا سعی کنید احساس خوشایندی داشته باشید و یا اینکه این حس را در خودتان به وجود آوردید. با نیکی ها و خوبی ها بیشتر همراه باشید تا سطح انرژی شما بالاتر برود.

 

مرحله 1- درخواست

اگر تفکری را برای مدت طولانی در ذهن خود نگهدارید و به آن بیندیشید وو برای رسیدن به آن نیز بستر مناسب را فراهم کنید، قانون جذب به آن پاسخ خواهد داد. نباید برای واقعیت و موجودی یافتن خواسته تان تردید به خودتان راه دهید. اگر می خواهید نسبت به این مرحله مقاومت نداشته باشید پس ابتدا خواسته ای کوچک را مطرح کنید. شما برای دستیابی به خواسته های کوچک اغلب مقاومت نشان نمی دهید و آن را غیرقابل دسترسی نمی بینید. بنابراین وقتی خواسته ای کوچک را جذب می کنید و معمولا تردید شما کمرنگ می شود و یا اینکه به کلی از بین می رود.

 

مرحله 2- باور

مرحله دوم شاید سخت ترین مرحله در قانون جذب باشد و اگر بتوانید آن را به خوبی انجام دهید پس قدم بزرگی را برداشته اید. کسی که رسیدن به خواسته ها و اهدافش را باور دارد با وجود هر اتفاق و رویدادی همچنان محکم می ایستد.

 

مرحله 3- دریافت

هنگامی که خواسته شما مطرح شد و انرژی خود را به سطح مثبتی رساندید و توانستید احساس خوبی داشته باشید، شما در فرکانس دریافت خواسته قرار می گیرید. توجه کنید که اگر احساس خوبی نداشته باشید، درهای نعمت و دریافت را به روی خودتان می بندید. حال که می دانید قانون جذب چیست پس در انجام آن سستی نکنید.

 

برای آنکه احساس خوب و سرزندگی داشته باشید باید کارهایی را انجام دهید که این حس را به شما می دهد. احساسی که به شما دل مردگی، اندوه و… را می دهد رها کنید. در گذشته زندگی نکنید، اگر به گذشته و مشکلات آن می اندیشید باید آن را رها کنید. اگر هم در گذشته سیر می کنید باید آن چه که به ذهنتان راه می دهید اتفاقات خوشایند آن باشد. هرچه بیشتر انسان شادی باشید پس بیشتر شادی را به خود جذب می کنید.

شیوه اندیشه شما برای زدودن منفی ها بسیار موثر است. فرایند قانون جذب این گونه است که شما لازم نیست به چیزی بیندیشید که قصد تغییر آن را دارید، بلکه باید به موضوعی که می خواهید آن را به وجود آورید بیندیشید.

قانون جذب واقعیت دارد؟ نوک قله

تغییر

برای آنکه شما بتوانید خواسته تان را جذب کنید، تنها نیت و نشستن برای دریافت کافی نیست، شما باید بستر دریافت را نیز فراهم کنید و تغییراتی را نیز به وجود آورید. شاید نیاز است برای کاری خاص مهارت بیاموزید، تغییری در خود به وجود آورید و …پس باید دست به کار شوید و بستر را آماده کنید.

 

شاد بودن

اگر برای شاد بودن موانعی را در راهتان ببینید باید این بهانه ها را کنار بگذارید و هر چه سریعتر نسبت به برداشتن این موانع اقدام کنید. شما نمی توانید همزمان احساس شادی کنید و اندوهگین هم باشید. از بهترین راه های برای اینکه احساس خوبی پیدا کنید این است که نسبت به چیزهایی که دارید شکرگزار باشید.اگر به خودتان نگاه کنید می بینید که از چه نعماتی برخوردار هستید که می توانید بابت آنها از خداوند سپاسگزار باشید. هم چنین خب است بدانید که قانون جذب دروغ یا واقعیت؟

 

تصور

اگر هدف و خواسته ای دارید، آن را تصور کنید حتی با جزئیات. حتی اگر قصد خرید کالایی دارید یا چیزی را می خواهید بدست آورید آن را متصور شوید و  در ذهن تجسم کنید. احساسی را پرورش دهید که گویی خواسته تان را به دست آورده اید. وقتی چنین تصوری دارید در واقع با جریان هستی هم سو شده اید.

 

نوشتن

نوشتن شیوه ای بی نظیر در فرایند قانون جذب است. اگرچیزی را می خواهید با نوشتن آن را توصیف کنید. شما می توانید فهرستی از عواملی را که می خواهید یادداشت کنید و این کار را هر روز تکرار کنید. ویژگی چیزهایی را که می خواهید را نیز می توانید ذکر کنید.

 

تغییر نگرش

این که شما نگرش یا باوری را در ذهنتان شکل داده باشید و دیگر نخواهید تغییری در آن ایجاد کنید مانند این است که به بن بستی رسیده باشید. این وضعیت تغییر نمی کند تا زمانی که خودتان بخواهید آن را تغییر دهید. این موضوع می تواند در زمینه سلامتی، ثروت ، پیدا کردن شریک زندگی، کار و شغل یا هر چیز دیگری باشد.

قانون جذب واقعیت دارد؟ نوک قله

دروغ یا واقعیت

برخی نسبت به اینکه قانون جذب چیست و چگونه کار می کند و آیا صحت دارد یا خیر ، کنجکاو هستند. اما برخی آن را شبه علمی توصیف کرده اند که چندان نمیتوان با قطعیت درباره آن اظهار نظر کرد. اما با این حال طرفداران خودش را دارد و همواره افراد زیادی بوده اندکه از آن پاسخ های مثبتی را دریافت کرده اند. اگر می خواهید با عملکرد بهتر این قانون آشنا شوید، مقاله قانون جذب چگونه کار می کند را حتما مطالعه کنید.

 

کلام آخر

در این مقاله سعی داشتیم که بگوییم قانون جذب چیست و چه راه هایی برای جذب خواسته ها وجود دارد. قانون جاذبه امری انکار ناپذیر است که یکی از قوانین مهم جهان از ابتدای پیدایش آن بوده است. سعی کنید پس این قانون را در راستای رسیدن به اهدافتان به کار بگیرید و سیگنال های منفی را از خودتان یزدایید. تجربیات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=1932
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد قانون جذب چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.