قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها

668 بازدید
قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها

قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها : ما در سایت موفقیت نوک قله راه کارهایی از قانون جذب برای رسیدن به آرزوهایتان را توضیح داده ایم. در این بخش قصد داریم تا شما را با قانون جذب و کارکرد آن آشنا کنیم تا از این قانون برای رسیدن به خواسته هایتان استفاده کنید. قانون جذب در هردو قطب کار می کند. یعنی باید سعی کنید افکارتان را کنترل کنید. زیرا هر دو افکار مثبت و منفی در این قانون عمل می کنند. در ادامه با ما همرا باشید.

 

قانون جذب

این قانون بیان میکند که ” افکار تبدیل به اجسام می شوند” یعنی تفکرات ما چه مثبت و چه منفی، انرژی دارند. ما میتوانیم با تفکر خود، اتفاقات را نیز رقم بزنیم. افکاری که ما در ذهن خود داریم تبدیل به انرژی می شود و وارد زندگی شخص می شوند و بخشی از تجربه های شخص را رقم می زند.

هنگامی که شما روی یک تفکر تمرکز می کنید در واقع آن را وارد زندگی خودتان می کنید.چیزی که به آن بیندیشید، همان چیزی است که به آن می رسید. قانون جذب همانقدر که در نگاه اول ساده بنظر می آید، همان قدرهم پیچیده می باشد زیرا با چیزی به نام افکار سروکار دارد. خوب است بدانید قانون جذب دروغ است یا واقعیت؟

قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها

مراحل قانون جذب  در رسیدن به خواسته ها

برای جذب خواسته از طریق این قانون باید با سه مرحله آشنایی پیدا کنید:

  1. در مرحله اول شما باید خواسته و نیازتان را طلب کنید. در خواست کردن شما حتما لازم نیست که بصورت زبانی هم باشد.کافیست به خواسته خود بیندیشید و بر آن تمرکز داشته باشید.
  2. وقتی شما خواسته ای را طلب می کنید به تبع باید مقدمات و زمینه آن را هم فراهم کنید. بستر را آماده کنید و باور داشته باشید که قرار است شما به خواسته خود برسید.خواسته تان را باور کنید تا به سمت شما به حرکت در آید.
  3. هنگامی که شما با باور قلبی و نگرش مثبت نسبت به دریافت خواسته خود اقدام کردید و باور داشتید که قرار است به آن دست پیدا کنید. باید منتظر دریافت خواسته خود باشید. دیگر به این نیندیشید که قرار است از چه راه و روشی به خواسته برسید، آیا مسیر رسیدن به خواسته مان دشوار است یا خیر، چه کسانی قرار است در این مسیر به ما کمک کنند و …

 

تغییر گفتار

یکی از مباحثی که در قانون جذب مطرح است این هست که گفتارمان را در جهت مثبت تغییر دهیم. حتما شنیده اید که می گویند ” کلمات بیش از گلوله ها آدم می کشند” این بار میخواهیم به این جمله از منظر قانون جذب نگاه کنیم. کلمات شما همانقدر که می تواند اثربخش و مثبت باشند، همان قدر هم می توانند خطرناک و مخرب باشند. پس از کلمات و گفتارتان در جهت پیشبرد اهدافتان استفاده کنید.

 

نوشتن

نوشتن به شما کمک می کند تا تصور روشن تری از خواسته هایتان داشته باشید، وقتی شما شروع به نوشتن می کنید، نتیجه بهتری بدست می آورید.خواسته هایتان را کامل بنویسید. جزئیات را قید کنید و با آن همسو شوید. این تمرین را ادامه دهید و سعی کنید به آن عادت کنید.

قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها

سپاسگذاری

در قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها، بر نداشته ها تمرکز نکنید. فقط داشته ها را دریابید و روی آن تمرکزکنید. داشته های خود را ببینید و بابت آنها سپاسگزار باشید. این سپاسگزای میتواند با نوشتن هم صورت بگیرد.

 

خوش بین باشید

صرف اینکه شما کلام خود را تغییر دهید و شروع به نوشتن کنید کافی نیست. اگر آن ها را انجام دادید ولی نسبت به آنها بدبین و نا امید باشید، کارهایتان را بی اثر می کنید. شما باید نسبت به خواسته هایتان خوشبین باشید و منتظر دریافت پاسخ از سمت کائنات باشید.

 

فرصت ها را دریابید

هنگامی که چیزی از دست می رود د برابر آن مقاومت نکنید.شما به آن به چشم یک فرصت جدید نگاه کنید. اگر چیزی از دست می رود پس یعنی جایی باز می شود برای یک چیز جدید دیگر.با این طرز تفکر که اگر چیزی از دست رفت باید حتما آن را به حالت اولیه برگردانیم و در برابر تغییر مقاومت کنیم، خیلی از فرصت ها را از دست می دهیم و آغوش خود را به روی فرصت های جدید بسته ایم. در واقع رفتن چیز منفی، فضا را برای آمدن چیز مثبت باز می کند. به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله ” قانون جذب چگونه کار می کند؟ ” را مطالعه کنید.

قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها

کلام آخر:

با ظهور قانون جذب و مخصوصا کتاب ” راز” از “راندا برن” قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. هم زمان که طرفداران بسیاری پیدا کرد، مخالفانی نیز داشت که معتقد بودند که ممکن است قانون جذب افراد را نسبت به خود بدبین تر کنند و در هر اتفاق غیر قابل کنترلی خود را مقصر بدانند. اما قانون جذب حکم راهنمایی را دارد که ما را از منفی ها و افکار مخرب تا حد ممکن دور می کند.تجربیات خود را از قانون جذب با ما در میان بگذارید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=3305
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.