قانون جذب چرا عمل نمی کند؟

424 بازدید
قانون جذب چرا عمل نمی کند؟

قانون جذب چرا عمل نمی کند؟ در این بخش از سری مقالات سایت موفقیت نوک قله قصد داریم که بدانیم قانون جذب چرا عمل نمی کند و علل آن چیست؟ قانون جذب یکی از قوانین مهم حاکم بر طبیعت است که بیان می کند شما چیزهایی را که به آن می اندیشید را جذب می کنید. در واقع شما اگر می خواهید تبدیل به فردی که در تصوراتتان است بشوید، بهتر است قانون جذب را بکار ببرید و جذب کنید.

 

افکار

اگر بخواهیم در یک جمله روشن قانون جذب را بیان کنیم باید گفت که ” افکار تبدیل به اجسام می شوند” با این وجود اکنون باید آگاه باشید که قانون جذب چرا عمل نمی کند. آن چیزی که درون ظرف افکار شما است چه مثبت و چه منفی کائنات به آن پاسخ می دهد بنابراین تصمیم با شماست که چه نوع تفکری را در آن پرورش دهید و جذب کنید. اگر می خواهید که با قانون جذب بیشتر آشنا شوید مقاله ” قانون جذب چیست؟ ” را حتما مطالعه کنید.

 چرا قانون جذب جواب نمیده

افکار مثبت

اما شاید برایتان سوال باشد که با وجود پرورش افکار مثبت و سازنده همچنان قانون جذب چرا عمل نمی کند و به ما پاسخی نمی دهد؟ در جواب باید گفت که یکی از دلایل مهم آن این است که اگر چه شما افکار مثبت می پرورانید اما انرژی و ارتعاشی که دارید با هدف و خواسته تان هم سو نیست.

 

فرصت

اگر بخواهید که هم سو با قانون جذب باشید و آن را برای رسیدن به خواسته های خود بکار بگیرید، باید یاد بگیرید که بله بگویید و فرصت ها را از دست ندهید. شاید برنامه ریزی هایی که دارید طبق زمان بندی شما پیش نرود اما باید باهوش باشید و از هر فرصتی استفاده کنید. کائنات به شکلی حیرت انگیز دست به دست شما می دهد تا خواست خود را برآورده کنید.

 

باور

اما از دیگر دلایلی که به ما یاد آور می شود که قانون جذب چرا عمل نمی کند، باورهای ما است. هنگامی که خواسته هایی دارید اما در حقیقت باور به دستیابی به آن را ندارید و سد بزرگی را پیش روی خود قرار می دهید در واقع مسیر خود را می بندید. شما هنوز به این باور نرسیده اید بپذیرید که لایق رسیدن به اهداف و تصورات خود هستید. هیچ گاه باورهای محدود کننده نداشته باشید و اجازه ندهید که آن ها شما را کنترل و نا امید کنند.

چرا قانون جذب برای بعضی‌ها عمل نمی‌کند؟

ذهن

ممکن است که برخی عادات نادرست گذشته را ترک کرده باشید و تلاش خود را برای ایجاد عادت های مثبت به کار گرفته باشید اما باز هم سوال باشد که قانون جذب چرا عمل نمی کند؟ این نیز می تواند دلایلی داشته باشد از جمله اینکه شما به لحاظ ذهنی و احساسی هنوز آماده نیستید و با برخی مسائل گذشته دست و پنجه نرم می کنید و به عبارتی در گذشته گیر کرده اید. طبیعی است که برای ترک عادات و مسائل گذشته زمان لازم است تا از شر آن ها خلاص شوید.

 

ترس

تا به حال شده است که برای خود اهداف و جایگاهی متصور شوید و سپس آن را انکار کنید و خود را لایق و سزاوار رسیدن به آن نبینید؟ این یکی از دلالی است که می گوید قانون جذب چرا عمل نمی کند. این دقیقا همان حالتی است که مخالف با قانون جذب است. افکار شما هر چقدر هم ایده آل و دور از ذهن باشد نباید آن ها را بی اهمیت و نادرست بپندارید و باید آن ها را باور داشته باشید و با آن هم سو باشید.

اگر می خواهید واقعا قانون جذب برای رسیدن به خواسته هایتان کار کند پس تمام تلاش خود را بکنید و مقدمات رسیدن به اهدافتان را آماده کنید زیرا بدون تلاش میسر نیست. این گونه نیست که بنشینید و تنها با قانون جذب به اهدافتان برسید، بلکه باید برای رسیدن به آن ها تلاش خود را کنید. از محدوده امن خود خارج شوید و فرصت ها را از دست ندهید.

 

کلی گویی

یکی دیگر از دلایلی که بیان دارد قانون جذب چرا عمل نمی کند کلی گویی است. شما وقتی اهداف و خواسته هایتان را بصورت کلی بیان کنید و آن را روشن و واضح حتی با جزئیات طلب نکنید تقریبا کار سخت تر انتخاب کرده اید و ایمان شما نسبت به قانون جذب کم می شود. پس می توانید از هدف های کوچکتر و جزئی هم شروع کنید و با به دست آوردن آن ها انگیزه شما برای اهداف بزرگتر نیز تقویت می شود.

نتایج واقعی قانون جذب

شک و تردید

اما مورد دیگری که میتوان در پاسخ به اینکه قانون جذب چرا عمل نمی کند، این است که شک و تردید یکی از علل مهم آن است و ارتعاشی که با تفکر منفی و شک و تردید ایجاد می شود، فرکانس منفی را به کائنات ارسال می کند و از آنجایی که کائنات پاسخ می دهد پس این جا به ضرر شما خواهد بود و باید سعی کنید سریعا این افکار را از خودتان دور کنید. پیشنهاد ما: قانون جذب چگونه کار می کند؟ 

 

کلام آخر

آنچه را که بررسی کردیم به این علت بود که واضح تر پی ببریم که قانون جذب چرا عمل نمی کند؟ و با وجود عمل به آن ها نتیجه مثبتی دریافت نمی کنیم. از مهم ترین دلایلش این است که بسیاری از این نتیجه نگرفتن ها ریشه در عقاید و باورهای قدیمی و نهادینه ای است که در ما شکل گرفته است و باید آن ها را اصلاح کنیم. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://nokeghole.com/?p=2856
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد قانون جذب چرا عمل نمی کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.